lekarz Michał Bielecki

Ortopeda

3,9

Zero zainteresowania, byle odklepac i wyjść. Sam lekarz powiedział że nie bedzie doszukiwać sie przyczyny i odesłanie do innego specjalisty, który wcześniej skierował mnie do poradni ortopedycznej. Zerwo wywiadu..... I zainteresowania pacjentem. NIE POLECAM!!!!!

kompetecji jak dla mnie brak. Byłam z synem (6lat) skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu (płaskostopie, odstajace łopatki) dr. Bielecki kazał rozebrac sie synowi przejsc 2 razy w zdłuż gabinetu poczym ubrac. jak zapytałam co zobaczył to odopwiedział płaskostopie jest i krzywe łopatki. Zadajac kolejne pytania co zrobic z płaskostopiem mowi ze teraz juz tego sie nie leczy moge mu kupic wkladki ale to bez sensu bo ma buty profilowane... a co do łopatek powiedział ze mam trzymac dziecko przy scianie z wyprostowanym kregosłupem na pytanie jak długo odpowiedział czym dłuzej tym lepiej. to wszystko wiedziałam juz od mojego lekarza pierwszego kontaktu który jeszcze zalecił dziecku zajecia korekcyjne w szkole. A pan Dr. obejrzał mojego syna w 2 min i nie zalecił niczego

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Spokojny i zrównoważony.U mnie podjął się reoperacji (po ortopedzie dr nauk med) i z ręką jest coraz lepiej.Za udany zabieg bardzo dziękuję i polecam dr Bieleckiego :-)

Pan dr Michał Bilecki jest fantastycznym lekarzem i specjalistą,jest konkretny i bardzo dobry.Godny polecenia.Oddany pacjentowi.Dziękuję za za udany zabieg .

Profesjonalne lecz zarazem bardzo serdeczne podejście do pacjenta. Doktor wykonywał u mnie zabieg ortopedyczny - wszystko odbyło się bez komplikacji. Podczas zabiegu opanowany, spokojny oraz miły. Pacjentów traktuje podmiotowo, a nie przedmiotowo. Wielka piątka z plusem, polecam doktora Bieleckiego.

oprócz tego,że jest lekarzem,jest przede wszystkim człowiekiem w kontakcie z pacjentem,traktuje każdego podmiotowo a nie przedmiotowo.Polecam go z całego serca.

Pan dr Michał Bielecki mysle ze jest dość dobrym lekarzem polecam byłem jego pacjetem i wiem co pisze

bardzo lubię doktora za jego fachowe podejście do choroby

bardzo lubię doktora za jego fachowe podejście do choroby

Pan dr Michał Bielecki to przedewszystkim wspaniały człowiek,mądry lekarz. Jest bardzo oddany pacjentom.Za całe dobro które wyświadczył mi dziękuje...