dr n. med. Michał Błaszczyński

Chirurg dziecięcy

Pan dr operował mojego syna, gdy ten po raz piąty trafił do szpitala. Wcześniejsze diagnozy były nie trafione. Syn pierwotnie miał podejrzenie choroby Hirschprunga i czekając za wynikami biopsji jego stan się na tyle pogorszył, że w momencie kolejnej wizyty na SORze stwierdzono niedrożność jelita i stan zagrożenia życia. Pan dr był wtedy na dyżurze. Podjęto decyzję o natychmiastowej operacji w celu założenia stomii i ratowaniu mojego syna, który w tym dniu miał dwa miesiące i niespełna trzy kilogramy wagi. Podczas operacji w środku nocy Pan dr trafnie zdiagnozował przyczynę problemów zdrowotnych syna, którą była mechaniczna niedrożność jelita. Po kilku godzinnym zabiegu zamiast założenia stomii usunięto kawałek jelita po czym zostało ono na nowo zespolone. Dzięki tej operacji syn jest teraz zdrowy. W mojej ocenie Pan dr jest bardzo kompetentny i rzeczowy w tym co robi. Cechuje go bardzo dobre podejście do pacjenta jak i do rodziców oraz wysoka kultura osobista.
Bartosz Aleksandrowicz

"Kocham" Ten wyspecjalizowanych szpital i zarazem Pana Michała uratował mojemu skarbowi 2 razy życie a za 3 razem jego specjaliści z innej dziedziny ale nie omieszkał zainteresować sie jego starym pacjentem po naprawdę długich latach aż wręcz wydaje sie to niemożliwe pamięta chyba każdego swojego pacjenta, godny polecenia to mało powiedziane wyrazy wdzięczności nie do opisania i wyrażenia w słowach , aż łza mi sie ciśnie do oczu za ten ciężki czas prace i wkład mam dziś syna pięknego mądrego poprostu cudo wielki szacunek Panie Michale pozdrawiamy z całego serca mama Anita i syn Alan

Najlepszy! Mój syn Leon był przez niego operowany ponieważ urodził się z chorobą Hirschprunga. Najlepszy Docent na świecie!

Najlepszy! Mój syn Leon był przez niego operowany
ponieważ urodził się z chorobą Hirschprunga. Najlepszy
Docent na świecie!

super lekarz pomoze zawsze i mojemu synkowi jestesmy z konina i konin nam spiepszyl sprawe u dziecka nigdy nie dawajcie dzieci do chirurgow dzieciecych w koninie zaufajcie dr błaszczynskiemu polecam goraco i dziekujemy doktorze

Jako lekarz, z pewnością wybitny specjalista w swej dziedzinie, i co do tego nie mam nawet cienia wątpliwości. Zabiegany jednak (co można tłumaczyć nawałem obowiązków), dlatego wydaje się zbyt szybki i zbyt oschły. Jego umiejętności natomiast, każą nie postrzegać tego i dlatego każdemu polecam leczenie Dziecka u Niego. Nie chodzi nam jako rodzicom przecież o sympatię Pana Doktora, a o skuteczne leczenie naszych Dzieci.

Bardzo pomógł mojemu synkowi poprzez fachowo wykonaną operację.

Bardzo pomógł mojemu synkowi poprzez fachowo wykonaną operację.