lekarz Michał Borkowski

Internista

3,6
3,6
3,4

Lekarz do bólu konsekwentny w działaniu. Nie ma zaskakujących pomysłów typu: nie pomogła witamina C, to spróbujmy kuracji z witaminą D. Doskonale wie jakie badania zlecić, czego nie można powiedzieć o innych medykach szastających na prawo i lewo skierowaniami. Leczenie wprowadza tylko wtedy, gdy jest na 100% pewny swojej diagnozy. Jeden z lepszych lekarzy jakich do tej pory odwiedziłem.

Przyznam, że kierując się poniższymi opiniami szłam na wizytę nastawiona na "dziwne poczucie humoru", nic takiego natomiast nie miało miejsca. Pan doktor był miły, konkretny, jako jeden z nielicznych wymienił możliwe przyczyny i sposoby w jakie będzie je diagnozował. Poświęcił mi bardzo dużo czasu, zadawał szczegółowe pytania żeby wykluczyć pewne możliwości.

dr. Borkowski może i ma dziwne poczucie humoru, ale nie jest to powód do odradzania wizyt u niego. za każdym razem wychodze od niego prześmiana do łez. a i z diagnozą trafia w sedno :)

Podczas wizyty pan doktor wykazał się szczególnym poczuciem humoru, które sprowadzało się do ironizowania i ośmieszania pacjenta. Duża rezerwa do wypowiedzi chorego zapewne wpływa na niezmącony spokój i dystans, z jakim podchodzi do uskarżania się chorego na jego dolegliwości. Zdecydowanie odradzam tego pana, jako że wydaję się, że pomylił się z powołaniem. Podkreślam, że przyjmuje w placówce prywatnej, co powinno zapewnić wyższe standardy wizyty.

Nie jestem zadowolona z wizyty. Nie dość, że musiałam czekać na Pana doktora (mimo, iż nie było do niego chętnych a wizyta była umówiona na godzinę), to jeszcze odniosłam wrażenie, że wyśmiewa się z mojej choroby.