lek. med. Michał Borniński

Cudowny lekarz , kompetentny, profesjonalny, cierpliwie tłumaczy wyjaśnia proces leczenia , z poczuciem humoru , bardzo gorąco polecam

super lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta i jego problemu, bardzo profesjonalny i kompetentny w tym co robi a do tego zawsze uśmiechnięty i przemiły

Bardzo dobry lekarz. Miły i sympatyczny, a przede wszystkim kompetentny i z dużą wiedzą. Odpowiadał cierpliwie na każde moje pytanie wyjaśniając przy tym wszystkie moje wątpliwości. Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem do pacjenta. Polecam bardzo tego doktora.

bardzo dobry lekarz, fachowiec potrafi pomóc doradzić polecam gorąco

bardzo dobry lekarz, fachowiec potrafi pomóc doradzić polecam gorąco

Zalecenia lekarza zdecydowanie różne od zaleceń 3-ch innych specjalistów.

Zalecenia lekarza zdecydowanie różne od zaleceń 3-ch innych specjalistów.

Rewelacyjny lekarz!!! Wyjątkowy specjalista, a przy tym zawsze wesoły i dowcipny.

Cudowny lekarz, cierpliwy i zawsze odpowiada na wszystkie pytania. Takiego lekarza trudno spotkać.

Miły , rzeczowy, dokładny, życzliwy.Wszystko cierpliwie i dokładnie tłumaczy.Nie kłamie, jeśli nie jest pewien lub nie miał do czynienia ze schorzeniem szczerze to przyznaje.Pomaga szukać rozwiązań, pomaga podjąć decyzję.Liczy się z człowiekiem, jego sytuacją życiową, planami. Powinien być wzorem dla wielu swoich kolegów po fachu. Polecam, polecam, polecam.

Powinien być wzorem dla wielu swoich kolegów po fachu.
Polecam, polecam, polecam.

Leczenie mojego złamanego stawu skokowego realizowane było głównie w ramach dodatkowej opieki medycznej od pracodawcy. Jednak gdy była taka potrzeba pan doktor przyjął mnie również w ramach NFZu w przychodni przyszpitalnej, co sam zaproponował. Szalenie miły, pomocny i życzliwy człowiek, a przy tym bardzo kompetentny i doświadczony lekarz potrafiący spokojnie i rzeczowo wytłumaczyć specyfikę przypadku i dlaczego zaleca takie leczenie itd.

Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz. W trakcie badania przed zabiegiem artroskopii udzielił mi wszelkich odpowiedzi na zadane pytania co do stanu mojego kolana. Moja rekonwalescencja obecnie przebiega prawidłowo i bez komplikacji po zabiegu.