lekarz Michał Brożynalekarz Michał Brożyna - zdjęcie profilowe

lekarz Michał Brożyna

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

UWAGA :mieszkańcy Giżycka i okolic jeden raz w miesiącu :mniej więcej w trzecią sobotę miesiąca
przyjmuje w Centrum Medyczne ...

przyjmuje w Centrum Medyczne Vill-med w Giżycku przy ulicy , ul. Wilanowskiej 24
Konsultacje kardiologiczne (echo serca ) i pediatryczne
Rejestracja telefoniczna pod nr 87 428 29 25 .

Witam,
Nazywam się Michał Brożyna. Jestem specjalistą pediatrii i kardiologii dziecięcej. W 2001 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Białymstoku. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Miejskim w Olsztynie w roku 2008, ukończyłem specjalizację z pediatrii w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym. Równocześnie przez 5 lat zdobywałem doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami w ambulatorium pediatrycznym. W tym czasie zainteresowały mnie problemy kardiologiczne małych pacjentów. Starałem się im pomagać pracując na Oddziałach i w Poradni Kardiologicznej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W 2013 roku ukończyłem specjalizację z kardiologii dziecięcej w Klinice Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Uniwersytetu Warszawskiego.
Chcąc wykorzystać swoje doświadczenie z zakresu kardiologii w leczeniu najmniejszych pacjentów, podjąłem pracę na Oddziale Noworodkowym i Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie jako kardiolog dziecięcy.
Biorę udział w wielu konferencjach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.
Stawiam sobie nowe wyzwania. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Zdając sobie sprawę, że choroba dziecka dotyka również jego najbliższych, staram się rozwiewać obawy odpowiadając na wszystkie pytania.
Zapraszam do mojego gabinetu.
I nie bójcie się pytać :)
słowa kluczowe:
słowa kluczowe:szmer nad sercem,szmer serca,szmer na sercu,arytmia,ból serca,wada serca,wrodzona wada serca,drożny otwór owalny,wada serca ASD,wada serca VSD,wada serca TGA,wada serca AVSD,kłucie w sercu,ból w klatce piersiowej,zaburzenia rytmu serca,arytmia serca,arytmia zatokowa,arytmia komorowa ,arytmia przedsionkowa,częstoskurcz komorowy,częstoskurcz nadkomorowy,częstoskurcz u dzieci ,leczenie częstoskurczu,omdlenia u dzieci,omdlenia wazowagalne,zasłabnięcia,pobudzenia dodatkowe,zespół wydłużonego QT,blok serca,
Konsultacja pediatryczna i kardiologiczna

Z całego serca polecam Pana Doktora. Bardzo dokładny i cierpliwy. Przeprowadzony wywiad od A do Z. Wytłumaczy wszystko krok po kroku. Na każde pytanie odpowiada bez zawahania. Oby więcej takich lekarzy 🙏🙏

Z całego serca polecam Pana Doktora. Bardzo dokładny i cierpliwy.
Przeprowadzony wywiad od A do Z.

Lekarz na miarę XXI w. Pełen profesjonalizm, rewelacyjne podejście do pacjenta, bardzo dobry kontakt z rodzicem. Gorąco polecam😀

Gorąco polecam😀

Świetne podejście do dziecka, gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt, pełna kultura, duża wiedza-polecam!

Dr Michał jest najlepszym specjalistą jakiego znam... Dziękuję Panie dr, że opiekował się Pan moim synkiem Fabiankiem...

Dr Michał jest najlepszym specjalistą jakiego znam...

Dziękuję Panie dr, że opiekował się Pan moim synkiem Fabiankiem...

Witam, jeszcze nigdy żaden lekarz nie przebadał tak dokładnie i nie poświęcił tyle czasu podczas jednej wizyty dla mojego dziecka, chociaż dziecko było tego samego dnia kilka godzin wcześniej u lekarza rodzinnego, który nic nie stwierdził. Zdziwił mnie również fakt, aż tak bardzo dokładnego omówienia diagnozy (która okazała się 100% trafna). Dr Brożyna okazał się świetnym fachowcem, który ma bardzo dobre podejście do dziecka i do rodziców. Szczerze polecam.

Pan doktor opiekuje się moim synem od momentu jego narodzin. Ma cechy jakich często brakuje współczesnym lekarzom, a mianowicie cierpliwość do pytań rodziców, brak wyniosłości, serdeczność i przede wszystkim wiedzę, a przy tym super podejście do dzieci. Bardzo polecam.

Trafilismy na doktora po urodzeniu naszego synka z wada serca. Jest lekarzem szczerym, miłym i znających sie na rzeczy. Polecam

Super lekarz, bada bardzo dokładnie, nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania, do tego jest bardzo skuteczny. Wiem, bo sama korzystałam z wizyt u niego. Ponadto moja sąsiadka urodziła przedwcześnie bliźniaki, były z nimi pewne problemy zdrowotne. Dzięki doktorowi Brożynie mają się bardzo dobrze i ganiają przed moim blokiem na placu zabaw. Polecam- najlepiej wybrać się do sprawdzonego lekarza.