lekarz Michał Brzozowski

Neurochirurg

Wczoraj przyjechałem do przychodni neurochirurgicznej SANITAS gdzie miałem być przyjęty przez dr. Brzozowskiego. Z powodu operacji, którą przeprowadzał tego dnia od samego rana na Klinice Neurochirurgicznej przy ul. Banacha 8 nie mógł przyjąć wszystkich pacjentów w przychodni. Z powodu przedłużającej się operacji zostałem przyjęty w gabinecie lekarskim późnym wieczorem w gabinecie lekarskim w Klinice Neurochirurgicznej. Po przyjęciu mnie dokładnie zapoznał się z moim przypadkiem, wytłumaczył przystępnie co mi dolega i pomógł jak umiał najlepiej. Jestem zaskoczony ogromną wiedzą sztuki lekarskiej, którą posiada, oraz uprzejmości z jaką zostałem przez Niego przyjęty. ...

Wiem, że spotkamy się znów na pewno za trzy lub cztery miesiące w czasie operacji. Jestem zachwycony postawą pana doktora i polecam Go gorąco jako lekarza, który ma prowadzić moją operację. Muszę dodać, że przez swoje uprzejme i profesjonalne podejście do pacjenta przywrócił mi na nowo chęć do życia i wiarę w wyleczenie mnie.

Szczerze polecam Pana Michała. Bardzo mi pomógł i skierował dalej.

Szczerze polecam Pana Michała. Bardzo mi pomógł i skierował dalej.

Witam byłam operowana przez p. dr Brzozowskiego - polecam jak najbardziej. Bardzo kompetentnie i w przystępny sposób tłumaczy zagadnienia związane ze schorzeniem i przebiegiem operacji. Miły, wykazuje zainteresowanie pacjentem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

wspaniały lekarz,fachowiec,specjalista,podobnie jak Jego przełożony,prof.Trojanowski, WIELKI mały,skromny, przesympatyczny CZŁOWIEK.Polecam każdemu,kto potrzebuje lekarza tej specjalności.Jestem dozgonnie wdzieczna lek.Michałowi Brzozowskiemu za uratowanie mi wzroku a nawet życia.Nawet telefonicznie udziela porad dot.dalszego toku leczenia.Panie doktorze,zyczę Panu duzo zdrowia i sukcesow w ratowaniu chorych ,jeszcze raz serdecznie dziekuje.Zofia Trojnar z Przeworska

mimo ogromu pracy,cierpliwy ,miły i swietny fachowiec:pacjentka z okolic Sanoka ,bardzo wdzieczna, po operacji kregosłupa

Pan dr Brzozowski to bardzo dobry i kompetentny specjalista. W stosunku do pacjentów jest miły,cierpliwy, dokładny.Byłam operowana przez Pana doktora; operacja została przeprowadzona bardzo dobrze i teraz stan mojego zdrowia znacznie sie poprawił. Dziękuję Panie Doktorze!

Jestem pacjentką dr Brzozowskiego od jakiegoś czasu.Mimo młodego wieku ,kompetentny, wrażliwy o ludzkim sercu,sympatyczny ,z olbrzymią wiedzą .Byłam przez dr operowana na kręgosłup.Polecam i życzyłabym sobie aby większość lekarzy podchodziła do pacjenta tak jak dr Brzozowski.Serdecznie dziękuję dr.Wdzięczna pacjentka Barbara.zielonko