dr n. med. Michał Bula

Bardzo dobry lekarz nie liczy ilosci badan do wykonania- sa potrzebne to po prostu je zleca! GODNY POLECENIA

Lekarz wspanialy leczy nie tylko cialo ale i ducha! Nie straszy pacjenta tylko wzmacnia psychicznie. Bardzo życzliwy pogodny pomocny. Polecam.

Znakomity, kompetentny lekarz! Medycynę posiada w jednym palcu. Bardzo mi pomógł. Tadeusz D. PS. Dziękuję Panie Doktorze! Pierwszą opinię o Panu uważam za niesprawiedliwą.

Mojego teścia chciał posłać na cmentarz, przez wykonanie zabiegu powodującego nagły zgon mojego teścia.Wyjątkowy cham!!!Zero kompetencji.Dobrze że mnie przy tym nie było tylko moja żona bo nie wiem jak by się to skończyło.Taki człowiek i taki lekarz nie powinien być lekarzem bo się do tego nie nadaje.Podobno niedawno został ordynatorem współczuję pacjentom.

Mojego teścia chciał posłać na cmentarz, przez wykonanie zabiegu
powodującego nagły zgon mojego teścia.Wyjątkowy cham!!!Zero
kompetencji.Dobrze że mnie przy tym nie było tylko moja żona
bo nie wiem jak by się to skończyło.Taki człowiek

Znakomity lekarz, doskonały diagnosta, świetne i uczciwe podejście do pacjenta. Ogólna ocena - znakomity! Polecam!