lekarz Michał Bzowy

Lekarz rodzinny

DRAMAT! Lekarz kiedyś niezły, obecnie zachowuje się jakby pracował za karę. Podczas teleporady ziewa, czeka tylko na zakończenie rozmowy. Po przedstawieniu objawów nie przedstawia żadnych pomysłów na rozwiązanie problemu, żadnych skierowań. Jak ludzie mają mieć chęć się badać po "rozmowie" z takim lekarzem. Wypisuje się z tej śmiesznej przychodni.

Moim zdaniem to jedyny lekarz w ośrodku, któremu się jeszcze chce... O reszcie lepiej nie będę się wypowiadać. Stara się znaleźć przyczynę problemu kierując na badania,krok po kroku w porównaniu do innych,pracujących tam jeszcze osób,które kierują pacjenta do psychologa bądź psychiatry...Póki co nie mogę napisać złego słowa.

Moim zdaniem to jedyny lekarz w ośrodku, któremu się jeszcze chce...

Bardzo dobry lekarz. Nigdy nie zostałem przez Niego potraktowany na "odczep się". Zawsze wysłucha i stara się znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie/leczenie. Stara się pomóc pacjentowi możliwie jak najlepiej.

Bardzo miły. Dzięki niemu nie męczę się już co miesiąc z chorobą zatok. Nie bagatelizuje objawów, widać zaangażowanie w leczenie pacjenta.

Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Dobrze zajął się córka i nie zbagatelizował obkawów jak inny lekarz

Uprzejmy, empatyczny, maksymalnie poświecający czas pacjentowi. Lekarz, u którego widać wrażliwość i szczere przejęcie stanem swoich pacjentów. Polecam z całego serca.

Młody i niedoświadczony lekarz, pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, w której lekarz kłamie pacjentce prosto w oczy. Prosiłam o skierowanie na badania cukru jako, że jestem w ciąży, a pan Michał wypisał mi nic nie wartą karteczkę, więc za badanie musiałam zaplacić. Takim postępowaniem na pewno nie ułatwi sobie Pan funduszy z NFZ :] nie polecam...