dr Michał Chojnacki

Godny plecenie lekarz, miły, uprzejmy, dobry lekarz. Prowadził moją ciążę i leczenie doprowadzające do zajścia w ciąże. Polecam wszystkim.

Wspaniały lekarz, super fachowiec, miałam przyjemność trafić na doktora Chojnackiego w szpitalu, wykonywał mi poważną operację bardzo sumiennie się mną zajął wszystko wyjaśnił, a przede wszystkim bardzo uspokoił i okazał wsparcie którego wtedy bardzo potrzebowałam. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Super fachowiec.Nie prowadzil mnie jako swojej pacjentki,ale robil usg wytlumaczyl, podzielil sie swoimi obawami nie wprowadzajac nie potrzebnych emocji naprawde z czystym sumieniem moge polecic.Gdyby nie on pewnie do tej pory nie zdecydowalabym sie na leczenie operacyjne.

Jestem już po 30-tce i urodziłam 2 dzieci - przeszłam przez wieeeelu ginekologów i bardzo żałuję że tak późno trafiłam na doktora Chojnackiego. Wspaniały lekarz, pierwszy raz poczułam że mam "swojego lekarza" który dokładnie analizował wszystkie wyniki, dolegliwości i podchodził do mojej ciązy bardzo indywidualnie. Badanie nie było tak stresujące jak u innych lekarzy. Po kazdej wizycie wychodziłam spokojna o moją ciążę. Mogłabym księgę pochwalną napisać ale przecież nie o to chodzi. ALe o to że polecam wszystkim kobietom a szczególnie ciężarnym takiego dobrego ginekologa.

Moim zdaniem świetny lekarz, prowadził moją ciążę do 6 m-ca (później gdzieś wyjechał czy coś takiego)i byłam bardzo zadowolona, dokładnie wszystko tłumaczył,miły i kompetentny, poświęcał mi tyle czasu ile potrzebowałam, dokładnie tłumaczył każdą moją wątpliwość. Z czystym sumieniem mogę go polecić

Pan Chojnacki Michał w 2010 r. dokonał zabiegu, który sprawił, że do dziś nie odzyskałam zdrowia. W najbliższym czasie wybieram się na kolejną operację będącą usuwaniem powikłań po jego wyczynach. Lekarz ten nie potrafi wykonywać zabiegów usunięcia ciąży (w publicznym szpitalu) ale mimo to podejmuje sie ich wykonania. Nie wiem jak wykonuje inne zabiegi i swoją pracę codzienną ale nie odważyłabym się w jakikolwiek sposób na nim polegać. Finał mojej sprawy odbędzie się w sądzie.