Dodaj opinię Umów wizytę

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją. Trafiłem do p.Michała z silną i uciążliwą rwą kulszową. Pan Michał bardzo mi pomógł - znacznie zmniejszył ból, powiedział co mam robić i skierował mnie do innych, specjalistów gdyż (jak się domyślał) w konsekwencji następnych badań, moja rwa kulszowa okazała się być spowodowana urazem kręgosłupa wymagajacą interwencji neurohirurga. POLECAM WSZYSTKIM

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
POLECAM WSZYSTKIM

Sport uprawiam całe życie, niestety przytrafiła mi się bardzo poważna kontuzja kolana i zamiast na sale gimnastyczną trafiłem pod opiekę p.Michała. Od chwili pierwszego spotkania, kiedy nie mogłem normalnie(nie utykając) chodzić, po niedługim czasie mogłem pozwolić sobie na niedługie przebieżki po parku. Opracował dla mnie zestaw ćwiczeń, po których kolano odzyskiwało swoją sprawność.

Zdecydowanie polecam usługi Pana Michała. Już po jednej wizycie poczułam brak bólu i zdecydowaną ulgę.

Witam, Miałem probelm z kregosłupem. Już po pierwszej wizycie poczułem się lepiej.

Witam,
Miałem probelm z kregosłupem. Już po pierwszej wizycie poczułem się lepiej.

Znakomity rehabilitant,już po pierwszej wizycie zdecydowana poprawa

Znakomity rehabilitant,już po pierwszej wizycie zdecydowana poprawa

Wciąż poszukujesz "Masażysta Warszawa"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31