lekarz Michał Domagała

Internista, USG, RTG

3,9

Badania USG zostały wykonane bardzo dokładnie, a także szczegółowo omówione. Pan doktor ma profesjonalne i wspaniałe podejście do pacjenta. Szczerze polecam

Super lekarz doskonale doradzi,porozmawia ,wysłucha pacjenta .jest uprzejmy,życzliwy Usg wykonuje fachowo jak rownież odpowie na każde zadane pytanie Polecam lekarz na medal

Badanie USG przeprowadzone w 3,5 min. Kompetencje mierne,opis nie przydatny do czegokolwiek,istne bredzenie.Nie poszedł bym tam nawet z psem.

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Został mi polecony przez rodzinę kilka lat temu. Wykonuję u niego od kilku lat profilaktyczne badania USG całej rodziny. Koszt jest niewielki. Opisy USG i zdjęcia są bardzo dobre. W przypadku zdiagnozowania anomalii w jakimś narządzie Pan doktor tłumaczy jej charakter, sugeruje obserwację lub wizytę u specjalisty z danej dziedziny. Mój wpis może brzmi zbyt oficjalnie ale nie chcę opisywać chorób swojej rodziny. Z uwagi na kilkuletnie doświadczenie w kontaktach z lekarzem zdecydowałam się wpisać swoją opinię na forum.

Wspaniały lekarz,postawił trafną diagnozę co przyczyniło się do szybkiego i skutecznego leczenia. Kompetencja,wiedza,spokój - trafić do jego gabinetu to 100% pewność,że każdy pacjent jest inny,wyjątkowy,wysłuchany. Byłam na badaniu z moją prawie70-letnią Mamą,której w jasny sposób wyjaśnił problem schorzenia i spowodował,że udała się do specjalisty i poddała leczeniu \ dotychczas nie odwiedzała lekarzy przez ostatnie 10 lat/. Z CAŁEGO SECA POLECAM-LEKARZ Z POWOŁANIA.

Z CAŁEGO SECA POLECAM-LEKARZ Z POWOŁANIA.

Jeśli chodzi o USG, moim zdaniem to najlepszy lekarz w mieście. Pan doktór jest bardzo dokładny, widzi anomalie, których inni - rzekomi specjaliści nie widzą na monitorze (opinia na podstawie własnego doświadczenia i posiadanych wyników badań USG). Polecam szczerze za: wiedzę, kompetencje zawodowe i ludzkie podejście do pacjenta!

Jeśli chodzi o USG, moim zdaniem to najlepszy lekarz w mieście.

Wykazuje się empatią i troską o pacjenta. Zawsze służy pomocą i nie liczy czasu.

Przychodzi pacjent do przychodni czeka 1,5h. Ma czeste ataki duszącego kaszlu i ciezko mu sie oddycha. Lekarz osłuchał, nie zajrzal nawet do gardła, przepisal antybiotyk ( ten sam co pol roku temu na inna dolegliwosci, który byl w ogóle nieskuteczny), jakies saszetki do rozrzedzania flegmy ( ktorej pacjent wogole nie mial). Calosc tej farsy trwala jakies 5 min, po czym podal karteczke z dawkowaniem nic wiecej nie mowiac...Najlepsza wizyta w moim życiu i napewno ostatnia u Doktora Domagały

Serdecznie polecam - jedyny lekarz w Dąbrowie G. który ma wieloletnie doświadczenie w USG, wciąż się dokształca, nie osiada na laurach. Bardzo dobry specjalista.

Bardzo kompetentny i wzbudzający zaufanie lekarz.

Bardzo kompetentny i wzbudzający zaufanie lekarz.