dr n. med. Michał Dyaczyński

Chirurg ogólny

W 1995 r. ukończyłem Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 1998 r. uzyskałem z wyróżnieniem I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.
W 2000 r. uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie chirurgii ogólnej, tytuł pracy "Wpływ immunosupresji FK506 na zaburzenia metaboliczne wątroby szczura wywołane jej niedokrwieniem i reperfuzją";
W 2005 uzyskałem z wyróżnieniem II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.

Pan doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie. Jako jedyny po 8 miesiącach moich problemów postawił prawidłową diagnozę oraz przeprowadził zabieg dość skomplikowany i czasochłonny zabieg. Jeżeli ktoś szuka chirurga najwyższej klasy to polecam w 100%.

Jestem 4 lata po operacji ktora prowadzil dr Michal i baardzo mu dziekuje za to ze jest i za to jak ja przeprowadzil. Jest jedyny w swoim rodzaju , uprzejmy i znajacy sie na swoim fachu. Mimo ze tyle jestem po operacji kobtakt z Panem Michalem nadal mam . Nie zapomina oswoich pacjentach

Witam, mój mąż w grudniu 2016 roku był operowany w Szpit. Miejskim w Siemianowicach z powodu nowotworu, operował go p. dr. Dyaczyński, to lekarz któremu się chciało chcieć, usunął mężowi bardzo skomplikowanie rozrośnięnty nowotwór. Jest miłym, uprzejmym i otwartym człowiekiem, umie słuchać pacjentów a przede wszystkim ich rodzin, doradza w trudnych sytuacjach, konsultuje

Bardzo dziękuję Panu dr Dyaczyńskiemu, za poświęcony czas, wyrozumiałość dla laika medycznego oraz za serce w trakcie mojego leczenia. Jan Ps. Pani Agato proszę się zastanowić nad sobą i nie wyrażać krzywdzących opinii na temat Pana Doktora.

Jan

jest poprostu najjjjjjjjjjjjjjlepszy...... cudowny czlowiek , ktory uratowal moje zycie. Dziekuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doskonały fachowiec i specjalista, przy tym bardzo konkretny. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jestem od roku pacjentą Pana Doktora (w ramach NFZ) i za każdym razem podczas wizyty czuję się jakbym była w najlepszej prywatnej klinice. Dziękuję Panie Doktorze.

Pani Agata ,złosliwa osoba powinna natychmiast zmienić specjalizację lekarza,którego odwiedza! Polecam jedną z przychodni PZP.

Z całego serca polecam osobom które chcą być w najlepszych rękach. Lekarz wspaniały.Nie wiedzialam ,że tacy jeszcze są jak Pan Doktor. Szczery ,profesjonalista w kazdym względzie.

I znowu mogę napisać .Jest wspaniały ,miły ,uczynny ,wyrozumiały .Nie daje odczuć że jest kimś ważnym .Można porozmawiać o chorobie o rzeczach ważnych związanych z chorobą oraz o wszystkich obawach ,strachach nawet pożartować .Miałam to szczęście że poznałam Pana DR i tyle tylko powiem Gdyby była potrzeba i musiałabym jeszcze raz iść ,to poszłabym bez lęku Panie Dr Samych udanych zabiegów .Z całego serca dziękuję.To co piszą złego o panu to nie jest prawda Twoja pacjętka Maria

Prawdę mówiąc nie wiem skąd takie dobre opinie o panu Dyaczyńskim. Przygotowywałam się u niego do operacji bariatrycznej. Pan doktor był w stosunku do mnie złośliwy i nieuprzejmy (co ciekawe również na prywatnej wizycie) a dodatkowo jest najmniej komunikatywnym człowiekiem jakiego poznałam. Wydawal się nie rozumieć najprostszych pytań. Nie wiem może trafiłam na gorsze dni albo po prostu to ja w jakiś sposób wywołuje agresję ale absolutnie nie polecam tego człowieka!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Katowice"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
Stefana Batorego 15
41-902 Bytom
Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe