lekarz Michał Dydowicz

RTG, Ginekolog położnik, USG

Nie polecam! Doktor jest bardzo uprzejmy i grzeczny, niestety źle mnie zdiagnozował i miałam duże problemy zdrowotne ,za pózno podjełam właściwe leczenie.

Zycze zeby kazdy lekarz był taki wspaniały,mial bardzo dobre podejscie do pacjeta Polecam z czystym sumieniem

fantastyczny lekarz i człowiek,uśmiechniety,przemiły,profesionalny,polecam.........................................

Na wizycie u doktora Dydowicza byłam 2 razy (w obu przypadkach na NFZ). Z obu wizyt jestem bardzo zadowolona. Lekarz jest miły, chętnie odpowiada na pytania i udziela rad. Sposób badania również nie wzbudził moich zastrzeżeń. Mogę polecić Pana Doktora Dydowicza z czystym sumieniem!

polecam!!! uprzejmy, kompetentny, atmosfera bardzo miła, szkoda tylko że na wizyte NFZ trzeba czekać prawie miesiąc, wizyta pryw w ten sam dzień bez rejestracji

polecam!!! uprzejmy, kompetentny, atmosfera bardzo miła,
szkoda tylko że na wizyte NFZ trzeba czekać prawie miesiąc,
wizyta pryw w ten sam dzień bez rejestracji

Dobry lekarz. Miły, kompetentny, pomocny.

Dobry lekarz.
Miły, kompetentny, pomocny.

Chodzę do pana doktora juz od 7 lat. Wspaniały ginekolog.

Chodzę do pana doktora juz od 7 lat. Wspaniały ginekolog.

Bardzo polecam!!! Dr prowadzi moja I ciąże jestem w 24tc i nie zamienila bym doktora na zadnego innego.

Gorąco polecam pana doktora. Zawsze bardzo miły z pozytywną energią która udziela się pacjentce. Wszystko rzeczowo tłumaczy...Naprawdę same pozytywy :)

witam,jestem pacjetka dr Dydowicza juz 13 lat poszlam jako mloda dziewczyna gdzie wtedy wydawalo mi sie ze tylko kobieta ginekolog wchodzi w gre,mylilam sie i to bardzo,nie czulam wstydu nie czulam jakiegos dyskomfortu,tak ze polecam go dziwczynom jezeli odczuwaja strach przed pierwszym pójsciem do ginekologa .prowadzil moje dwie ciąże oba z szczesliwym zakonczeniem ,zawsze wszystko wytłumaczy i to nie jak lekarz tylko tak jak zwyklemu laikowi bez zbednych określen lekarskich.naprawde rzadko spotyka sie takiego lekarza .