lekarz Michał Dydowicz

RTG, Ginekolog położnik, USG

Pelen profesjonalizm i super podejscie, takich lekarzy powinno być jak najwiecej!

Naprawdę Pan doktor jest godny polecenia,u mnie ma same +++++++++

Naprawdę Pan doktor jest godny polecenia,u mnie ma same +++++++++

Prowadzona II ciąża, nie zauważył mięśniaka macicy na 5 cm, a mam go na zdjęciu od innego ginekologa. Dodam tylko że staraliśmy się z mężem o drugie dziecko i ten lekarz nie widział problemu. Szwagierka miała problemy, niby niewidoczne, a z przyczyn fg urodziła wcześniaka, a może możnaby było zapobiec?

Jestem pacjętka Pana doktora ponad 6 lat jest naprawde godny polecenia,doskonały lekarz z jego usług skorzystało wiele moich koleżanek i są bardzo zadowolone

Jestem bardzo zadowolona. Dr Michał poświęca dużo czasu podczas wizyty i dokładnie opisuje co widzi podczas badania oraz usg. Pokazuje też wszystko na monitorze i upewnia się czy wszystko widzę i rozumiem. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i nie zbywa z gabinetu.

Polecam bo korzystam juz 7 lat pan doktor prowadzil mi 2 ciaze i naprawde jestem zadowolna z uslug .Szkoda tylko ze tak dlugo trzeba czekac za wizyta

Zgadzam sie z opiniami innych pan, lekarz jest naprawde godny polecenia!

Zgadzam sie z opiniami innych pan, lekarz jest naprawde godny polecenia!

uważam,że to rewelacyjny lekarz...na pewno kompetentny,przemiły i ciepły,delikatny...polecam Doktora kobietom,które mają problemy z przełamaniem wstydu przed "takim specjalistą":)..ja poleciłam go wielu koleżankom i nie znam kobiety,która byłaby niezadowolona!

Jestem bardzo zadowolona z usług dr Dydowicza, prowadził moje dwie ciążę i nadal korzystam z jego usług, odpowiedni sprzęt, właściwe podejście do pacjenta. Jak najbardziej mogę polecić innym, wiele moich znajomych również skorzystało z jego usług.POLECAM ;)

To jest moja ciąża:)Serdecznie polecam:)

To jest moja ciąża:)Serdecznie polecam:)