lekarz Michał Erdmann

3,5
3,2
3,4
3,1

Świetny specjalista.. Prowadził moja ciąże, konkretny, rzeczowy. Na spokojnie wszystko tłumaczy. Owszem na jego wizycie nie będzie rozczulania jednak ja uważam że jak idziemy do specjalisty to po konkretną poradę i pomoc. To zawsze otrzymamy od Pana Doktora. Plus również za punktualność - nigdy nie musiałam czekać

Plus również za punktualność - nigdy nie musiałam czekać

Bardzo dobry lekarz .. teraz jestem w 38 tc a doktor Erdmann moja ciąże prowadzi od 20 tc .. Jestem w 100% zadowolona, moze wydawać sie ze poświęca malo czasu ale trzeba miec do tego lekarza także odpowiednie podejscie .. ja na 1 wizycie odniosłam wrazenie ze mnie ignoruje wiec na 2 ja przejęłam inicjatywe i to mu sie chyba spodobało bo ostatnia wizyta trwała 20 min tak lekarz sie rozgadał i wyjasnił mi wszytsko :) Miałam także problem z pierą, podczas wizyty lekarz juz zadzwonił do specjalisty i sam ...

Miałam także problem z pierą, podczas wizyty lekarz juz zadzwonił do specjalisty i sam umówił mnie na wizyte bym nie biegała po lakarzach .. To lekarz załatwił mi szkołe rodzenia i wszystko czego w konkretnym momencie potrzebowałam lub po prostu chciałam :)
Super lekarz ..!! Jeszcze jeden maluszek sie nie urodził a ja juz planuje mieć następnego i napewno wybiore doktora Erdmanna :)

Lekarz nie kompetentny. Prowadził cała ciąże, niby wszystko ok. Podawał 3 terminy porodu. Dziecko nie żyje. Nie polecam lekarza.

Jako pacjentka pana doktora mogę powiedzieć tylko jedno.Nie można podchodzić do ciąży jak do choroby.I tak też moja ciąża była przeze mnie odbierana.Czułam się dobrze,żadnych dolegliwości.Byliśmy bardzo szczęśliwi z moim partnerem,że będziemy mieli dziecko.Przy pierwszej wizycie u pana doktora-diagnoza-bardzo wczesna ciąża.Kazał zrobić dodatkowe badania na ,które nie dał skierowania (nawet nie zaproponował)więc robiłam prywatnie.Rozmowa z nim bardzo wymuszona.Tak jakby no idź już kobieto.Przy drugiej wizycie okazuje się 11 tydzień ,że on tu nic nie widzi żadnych oznak,brak bicia serca i itd...sugeruje,żeby umówić na zabieg do kliniki (chyba jego prywatnej)tak zrozumiałam.Podszedł do całej sprawy jakby to był wrzut i trzeba go usunąć.Zero przejęcia to ja musiałam namawiać a może zobaczymy,poczekamy...
W tym samym dniu pojechałam do prywatnej lecznicy i nie musiałam się starać ,żeby zapisać mnie na kontrolne badania w szpitalu.Ja wszystko rozumiem,że jak płacisz to zupełnie inna sprawa ale moim zdaniem to nie tak powinien pan doktor postąpić.Jego diagnoza się potwierdziła.Straciłam to dziecko...i już nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza.Człowiek się cieszy ,że będzie miał dziecko okazuje się ,że z jakiś przyczyn traci...zamiast współczuć i dać może jakąś nadzieję.Pan doktor podchodzi do całej sprawy jak do czegoś niepotrzebnego czegoś co można wyrzucić,usunąć.

Moim zdaniem dr Erdmann jest dobrym specjalistą. Prowadzi moją ciążę i nie mam zamiaru zmieniać ginekologa aż do rozwiązania. Nie odniosłam wrażenia, aby kobiety w ciąży go odpychały. Wydaje mi się, że negatywne opinie na jego temat wynikają głownie z tego że nie jest rozgadanym wesołkiem i faktycznie przewrażliwione w ciąży kobiety mogą się poczuć trochę ignorowane. Nie opowiada, nie zachwyca się, po prostu nie okazuje emocji, jednak na zadane pytania odpowiada i jestem przekonana, że gdyby pojawił się problem, zrobi co w jego mocy by go rozwiązać. Więc jeśli oczekujecie od lekarza długich rozmów, słów otuchy i nieznikającego z twarzy uśmiechu, to poszukajcie kogoś innego. Kobiety mniej wymagające takiego zainteresowania będą z dr Erdmanna zadowolone.

Szczerze polecam dr. Erdmanna. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentki, kompleksowo leczy problem, proponując rozwiązanie, które najszybciej i najlepiej wyleczy dolegliwość. Jest bardzo uprzejmy, potrafi porozmawiać, wytłumaczyć jak będzie wyglądać zabieg i leczenie. Jestem po laparaoskopii i histeroskopii wykonanej przez Pana doktora i jestem zachwycona. Czuję się świetnie, zdecydowanie lepiej niż po poprzednio wykonanym zabiegu w innej klinice. Przy okazji polecam Klinikę Promienistą w Poznaniu - bardzo dobry szpital, warunki rewelacyjne, super opieka pięlęgniarska. Oby więcej takich miejsc w Polsce!!!

Polecam doktora Erdmana. To doskonaly specjalista. Prowadzil moja ciąże od początku i zawsze wychodzilam z jego gabinetu zadowolona. Moge polecic tego specjaliste!

A ja polecam wizytę u Pana doktora. w spokoju wytłumaczył mi przyczynę moich dolegliwości. Ze zrozumieniem odpowiadał na moje pytania i wątpliwości.

A ja polecam wizytę u Pana doktora.
w spokoju wytłumaczył mi przyczynę moich dolegliwości.
Ze zrozumieniem odpowiadał na moje pytania i wątpliwości.

Pan Erdman jest lekarzem prowadzącym moją ciąże, chodzę do Medicovera i mam kartę abonamentową. Generalnie jestem zadowolona ale jest bardzo oschły i nie tłumaczy mi co się dzieje i dlaczego, dlaczego np przepisuje dane leki itp Raczej jest niemiły. Ale podsumowując leczy bardzo dobrze, miałam problem z plamieniami i zrobił USG dopoch. przepisał leki ale mi nic nie wytłumaczył. Brak empati czy tez słów pocieszenia, ze wszystko bedzie dobrze. Czasem to jest potrzebne. Rata

lekarz którego pamietam z lat tz.komuny i choć mineło prawie 30 lat on nadal leczy z tym przenikliwym spojrzeniem ,oschłymi wypowiedziami.Wizyta na NFZ ale z konieczności wykonania rozmazu.Traktowanie kobiet jako zło konieczne.Czy ktoś sie zapytał dlaczego nikt nie przychodzi do niego nawe na tz.wizytę na NFZ?? Nie polecam tego lekarza