lekarz Michał Erdmann

Dr. Erdmann jest arogancki i bezczelny! Nie polecam nikomu tego lekarza! Byłam u niego kilka razy i zawsze szybko mnie zbywał. Już dawno minęło mu chyba powołanie... Powinien zająć się czymś innym a nie leczeniem kobiet!

Arogancki,nieuprzejmy,niekompetentny.Moja pierwsza i ostatnia wizyta u niego.Zdecydowanie odradzam.

nie polecam!!!!!! brak czasu dla pacjentek!

nie polecam!!!!!! brak czasu dla pacjentek!

w związku z tym, że nie współżyłam, nawet mnie nie zbadał, tylko obejrzał. Przepisał leki na moje dolegliwości. Wizyta trwała 5 minut. Nie polecam...

Szczerze polecam dr. Erdmanna. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentki, kompleksowo leczy problem, proponując rozwiązanie, które najszybciej i najlepiej wyleczy dolegliwość. Jest bardzo uprzejmy, potrafi porozmawiać, wytłumaczyć jak będzie wyglądać zabieg i leczenie. Jestem po laparaoskopii i histeroskopii wykonanej przez Pana doktora i jestem zachwycona. Czuję się świetnie, zdecydowanie lepiej niż po poprzednio wykonanym zabiegu w innej klinice. Przy okazji polecam Klinikę Promienistą w Poznaniu - bardzo dobry szpital, warunki rewelacyjne, super opieka pięlęgniarska. Oby więcej takich miejsc w Polsce!!!

polecam tego lekarza. jestem zadowolona w 100%, obecnie prowadzi moją 2 ciążę.

polecam tego lekarza. jestem zadowolona w 100%, obecnie prowadzi moją 2 ciążę.

Świetny specjalista.Profesjonalnie poprowadził moją pierwszą ciążę.Teraz jestem w drugiej i nie mam zamiaru iść do innego ginekologa,TYLKO do dr.Erdmann-a.POLECAM gorąco!

Uważam, że to najgorszy lekarz do jakiego chodziłam, potrafi tylko z nerwem odpowiadać na pytania i na samo wejście okazuje swój wstręt do kobiet w ciąży, a swoje nerwy wyładowuje na pacjętce, nie polecam tego lekarza.

Jako pacjentka pana doktora mogę powiedzieć tylko jedno.Nie można podchodzić do ciąży jak do choroby.I tak też moja ciąża była przeze mnie odbierana.Czułam się dobrze,żadnych dolegliwości.Byliśmy bardzo szczęśliwi z moim partnerem,że będziemy mieli dziecko.Przy pierwszej wizycie u pana doktora-diagnoza-bardzo wczesna ciąża.Kazał zrobić dodatkowe badania na ,które nie dał skierowania (nawet nie zaproponował)więc robiłam prywatnie.Rozmowa z nim bardzo wymuszona.Tak jakby no idź już kobieto.Przy drugiej wizycie okazuje się 11 tydzień ,że on tu nic nie widzi żadnych oznak,brak bicia serca i itd...sugeruje,żeby umówić na zabieg do kliniki (chyba jego prywatnej)tak zrozumiałam.Podszedł do całej sprawy jakby to był wrzut i trzeba go usunąć.Zero przejęcia to ja musiałam namawiać a może zobaczymy,poczekamy...
W tym samym dniu pojechałam do prywatnej lecznicy i nie musiałam się starać ,żeby zapisać mnie na kontrolne badania w szpitalu.Ja wszystko rozumiem,że jak płacisz to zupełnie inna sprawa ale moim zdaniem to nie tak powinien pan doktor postąpić.Jego diagnoza się potwierdziła.Straciłam to dziecko...i już nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza.Człowiek się cieszy ,że będzie miał dziecko okazuje się ,że z jakiś przyczyn traci...zamiast współczuć i dać może jakąś nadzieję.Pan doktor podchodzi do całej sprawy jak do czegoś niepotrzebnego czegoś co można wyrzucić,usunąć.

Pan Erdman jest lekarzem prowadzącym moją ciąże, chodzę do Medicovera i mam kartę abonamentową. Generalnie jestem zadowolona ale jest bardzo oschły i nie tłumaczy mi co się dzieje i dlaczego, dlaczego np przepisuje dane leki itp Raczej jest niemiły. Ale podsumowując leczy bardzo dobrze, miałam problem z plamieniami i zrobił USG dopoch. przepisał leki ale mi nic nie wytłumaczył. Brak empati czy tez słów pocieszenia, ze wszystko bedzie dobrze. Czasem to jest potrzebne. Rata