Świetny lekarz, specjalista, fajne podejście do pacjenta, cierpliwy, troskliwy, oddany pacjentowi a do tego bardzo skromny i delikatny. Wszystko na wysokim poziomie.

Polecam p. doktora Frybesa jako endokrynologa. Wszystko dokładnie tłumaczy, nie trzeba wyciągać z niego odpowiedzi na siłę, daje bez problemu skierowania na wszystkie potrzebne badania. Bardzo kontaktowy, z dużą wiedzą, pyta o rzeczy pozornie niezwiązane z daną dolegliwością, ale jak się później okazuje, te pytania mają swoje uzasadnienie. Szkoda tylko że terminy w Luxmedzie ma zajęte na 2 miesiące naprzód.

Wspanialy lekarz ale i czlowiek. Uprzejmy, odczuwa sie ze troszczy sie o pacjenta, stawia dobre diagnozy, bardzo dobrez radzi, nie tylko w dziedzinie ednokrynologii. Lecze sie juz u Niego kilka lat, do niego na wizyty chodzi sie z przyjemnoscia, nigdy nie lekcewazy opinii pacjenta. Bardzo polecam, mimo ze przez to jeszcze trudniej bedzie sie do niego dostac.

Świetny lekarz, specjalista, fajne podejście do pacjenta. Poświęca tyle czasu ile potrzeba w danej, konkretnej sytuacji. Przejrzyście tłumaczy co się dzieje z Twoim zdrowiem. Gorąco polecam dr Frybesa.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Polecam każdemu zwłaszcza jako endokrynologa. Do Pana doktora zgłosiłam się z niedoczynnością tarczycy wykrytą w ciąży. Jestem jego pacjentką do dziś.

Wspaniały lekarz. Zawsze odpowiada na pytania. Tłumaczy chorobę. jest serdeczny i bardzo życzliwy ludziom. Zleca niezbędne badania. Pilnuje, aby mieć wszystkie wyniki na postawienie diagnozy. Jestem pod jego opieka od 2 lat. Z całego serca mogę go polecać :)

Wszystko na wysokim poziomie.Więcej takich lekarzy , a nasza służba zdrowia przestanie kuleć.

Żczę wszystkim którzy mają problemy zdrowotne aby spotkali na swej drodze TEGO lekarza !!!! cierpliwy, troskliwy, oddany pacjentowi a do tego bardzo skromny i delikatny.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49