dr Michał Gawlikdr Michał Gawlik - zdjęcie profilowe

dr Michał Gawlik

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Od początku swojej pracy zawodowej jest związany z Katedrą i Oddziałem Klinicznym Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu. Przez wiele lat przyjmował w Poradni Patologii Ciąży przy Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu, która prowadzi pacjentki z ciążą wysokiego ryzyka z terenu całego województwa śląskiego. Ukończył wiele kursów specjalistycznych z zakresu ult...

Dramat z badaniami wiele rzeczy dowiedziałam się w szpitalu już przy porodzie o czym nie informował mnie pan gawlik chociaż placilam nie małe pieniądze za wizyty nie polecam

Doktor Michał Gawlik wybitny specjalista bardzo zaangażowany, słucha nie spieszy się , bardzo delikatny jest osobą przesympatyczna, szczegółową, poświęca pacjentce dużo czasu . Przykłada mnóstwo uwagi do przekazania pacjentce informacji, tak aby były zrozumiałe. Doradza i proponuje badania . Lekarz z powołania bardzo polecam !

Lekarz godny polecenia, prowadził moją ciążę parę lat temu i jestem Panu Doktorowi wdzięczna za tak wspaniałą opiekę , po latach ponownie trafiłam do gabinetu Pana Gawlika i nie widzę zmiany, lekarz zlecił wszystkie niezbędne badania, wyjaśniał wątpliwości, ponadto dba o komfort pacjentki.

Miałam ogromnego pecha, że podczas porodu trafiłam na tego "lekarza". Poród trwał 33 godziny w strasznych mękach. Mimo błagania o pomoc, bo czułam, że coś jest nie tak ten Pan zbywał mnie jak człowieka z marginesu. Według niego poród ma boleć i 30 ponad godzin to nie jest wcale dużo. Na prośbę o znieczulenie, powiedział, że mogłam sobie inny szpital wybrać. Takiej niemiłej wymiany zdań było mnóstwo. Po 33 godzinach braku postępu porodu Pani Położna sama zdecydowała, że trzeba to przerwać i wykonać cięcie cesarskie. Płód miał pod koniec bardzo wysokie tętno i było już zagrożenie martwicą wewnątrzmaciczną. Gdyby ten Pan miał o nas decydować, to pewnie płakałabym teraz nad grobem mojego dziecka. Dziś moje dziecko ma problemy ze słuchem i jestem na 99% pewna, że do uszkodzenia doszło podczas 33 godzinnej nieefektownej akcji porodowej. Polecam omijać szerokim łukiem tego Pana, aroganckiego, któremu brak empatii, doświadczenia i wiedzy.

Lekarz godny zaufania, słucha, tłumaczy, ma czas dla pacjentki, nie pogania. Bada delikatnie. Uprzejmy. Byłam u doktora zarówno na wizytach refundowanych przez NFZ jak i prywatych - jakość opieki zawsze taka sama - na wysokim poziomie. Nie bagatelizuje wątpliwości, zleca odpowiednie badania. Polecam go również jako położnika.

Rzeźnik a nie lekarz... Nie szanuje pacjentki, nie analizuje dokładnie dokumentacji i przypadku, nie słucha, traktuje jak idiotki, wydaje opinie medyczne na podstawie swoich przekonań...niestety ja nie miałam wyboru bo zetknęłam się z tym człowiekiem w szpitalu (nr 2 w Bytomiu)...nigdy nie powinien zostać lekarzem, nie potrafi uszanować woli pacjenta

Rzeźnik a nie lekarz...

Kasa, kasa, kasa. Niestety po latach pracy muszę przyznać, że ten lekarz zmienił się na swoją niekorzyść. A szkoda, bo dłuuuugo do niego chodziłam...

jako lekarz całkowicie godny polecenia, analityczny i szczegółowy bardzo mi pomógł, jako człowiek dość zdystansowany dopiero pod koniec ciąży pozwolił sobie na luźne dygresje.

Najlepszy lekarz, udziela wyczerpujących odpowiedzi, sympatyczny i uśmiechnięty.Prowadził moje dwie ciąże i był przy narodzinach dwójki moich dzieci. Odwiedzał na oddziale.Prawdziwy lekarz z powołania. POLECAM!!!