lek. dent. Michał Gefrerer

Lekarz ma świetnie podejście do dzieci. Gabinet choć mały to schludny, czysty i przemyślany ( choć ciężko z wózkiem dziecięcym po schodach w bloku ). Mimo to polecam.

Wróciliśmy z wakacji ze złamanym zębem na tyle mocno, ze nerwy były widoczne. Udaliśmy się do 3 lekarzy stomatologów, którzy nie chcieli się podjąć leczenia, nawet nie zabezpieczyli zęba- co okazało się błędem. Doktor od razu podszedł do zadania profesjonalnie, zabezpieczył, wykonał badania, zajmujął się wszystkim, przy okazji wykazując się wielką empatią i zrozumieniem. Polecam z serca

Mój 9-letni synek około roku temu podczas ferii zimowych na wyciągu narciarskim złamał jedynkę górną. Szukaliśmy pomocy u kilku stomatologów, którzy nawet nie zabezpieczyli tego zęba i oprócz zatrucia go i/lub wyrwania nie mieli nic do zaproponowania, nie nachylili się nad naszym problemem, nawet nie spróbowali. Pan Gefrerer podjął wysiłek by ratować jedynkę dziecku. To było niesamowite, jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi, wykazał nie tylko pełen profesjonalizm i wiedzę, ale też serce i zrozumienie dla dziecka. Poświęcił czas, uwagę i wykazał cierpliwość, uważność. Umiejętnie komunikuje się z dziećmi. Jestem pod wielkim wrażeniem i bardzo polecam!!

Posiada dar komunikowania się z dziećmi i całą swoją energię wkłada w leczenie „najmniejszych” pacjentów.