Michał Glica

Ten pan nigdy w życiu nie powinien zostać lekarzem. Dziecko ma atopowe zapalenie skóry, jest pod opieką alergologa który wystawia zaświadczenia o tym że musi być karmione mlekiem Neocate który jest w znacznym stopniu dofinansowany przez NFZ. Wszyscy inni lekarze bez problemu akceptują zaświadczenia tylko nie on.. W grudniu przez rejestrację przychodni poprosiłem o receptę na mleko ponieważ kończyło się, do trzech dni miała być recepta - nie pojawiła się na profilu pacjenta. Trzy dni później było szczepienie dziecka i inna lekarka wykonująca szczepienie bez problemu wystawiła receptę na mleko. ...

W grudniu przez rejestrację przychodni poprosiłem o receptę na mleko ponieważ kończyło się, do trzech dni miała być recepta - nie pojawiła się na profilu pacjenta. Trzy dni później było szczepienie dziecka i inna lekarka wykonująca szczepienie bez problemu wystawiła receptę na mleko. Myślałem że to niedopatrzenie Pań z rejestracji i nie przekazały informacji lekarzowi, miesiąc później okazało się że do tego pana trafiła karteczka z prośbą o receptę a on zamiast zadzwonić do pod nr kontaktory odrzucił prośbę o niczym nie informując rodziców (w dniu szczepienia była otwarta ostatnia puszka mleka)
Miesiąc później a dokładniej po 40 dniach o uzyskania recepty ponownie zadzwoniliśmy na rejestrację przychodni z prośbą o wystawienie recepty na mleko. Następnego dnia bliska osoba z rodziny była w przychodni na badaniach, spytała się czy jest wystawiona już recepta na mleko. Dostała informację że prośba została odrzucona ponieważ lekarz stwierdził że niedawno była wystawiona recepta i w domu dziecka jeszcze powinny być puszki mleka. Po tym ja dowiedziałem się o tym od razu wsiadłem w samochód i przyjechałem do przychodni mając w ręce oryginał zaświadczenia alergologa.
Ten pan przyjął mnie ale od razu zaświadczył że dziecko "za dużo je tego mleka i nie powinien odżywiać się tylko mlekiem" poinformowałem go że dostaje trzy razy na dobę (o 20, w środku nocy i rano) a w dzień normalnie odżywia się tym co jej nie uczula.Ten pan powiedział że dziecko powinno dostawać 3 miarki mleka, poinformowałem go że dostaje tyle ile jest wypisane na puszcze czyli 6 miarek do 240ml (później dowiedziałem się od żony że na puszcze pisze że dziecko powinno dostawać 8 miarek do 240ml wody tylko że jest za gęste i dziecko niezbyt to chce pić). pan ten chciał mi udowodnić że to on ma rację i przez 20 minut w zupełnej ciszy szukał informacji o podawaniu tego mleka na internecie, wisiał też na telefonie lecz nikt na jakiejś infolini nie odebrał. Po 20 min ciszy w gabinecie powiedziałem mu że odnośnie tego mleka i jego dawkowania powinien doktoryzować się 2 godzinym temu a nie teraz gdy siedzę przed nim. Odpowiedział że 2 godziny temu jeszcze go nie było w pracy.Moja odpowiedź na to brzmiała że powinien dowiadywać się o dawkowaniu gdy wyrzucał do kosza kartkę z prośbą o receptę a nie teraz. Ten słysząc to kazał mi opuścić gabinet. Dalsza część tej wizyty była już kłótnią.
Dodam że pół roku wcześniej żona miała identyczny przypadek z tym panem, wtedy po tym jak dowiedziała się że nie została wystawiona recepta pojechała do przychodni. Tam po 20min wywodu tego pana opuściła gabinet z niczym. Ten pan wtedy stwierdził że to zaświadczenie jest nie do zaakceptowania

Pan Doktor przyjmował w Łagiszy, ale niestety już w tej przychodni nie pracuje. Bardzo profesjonalny i zainteresowany zdrowiem pacjenta. Zleca badania, które są niezbędne do trafnej diagnozy- nie leczy na oślep. Dzięki kompetencjom i zleconym badaniom nie musiałam wykonywać prywatnie szukać pomocy albo leczyć się w internecie. Szczerze polecam.

Lekarz rzeczowy, kompetentny konkretny zainteresowany pacjentem.Polecam. Fachowiec z dużą wiedzą i naprawdę kompleksowym podejściem.

Lekarz rzeczowy, kompetentny konkretny zainteresowany pacjentem.Polecam.
Fachowiec z dużą wiedzą i naprawdę kompleksowym podejściem.

Byłam po raz pierwszy u tego lekarza i jestem zadowolona a tym samym polecam go innym pacjentom. Od wczoraj przyjmuje w Łagiszy i jeszcze raz polecam.

Jak najbardziej godny polecenia!!! Byłam z córką, niespełna 4 latka. Osłuchał, zrobił wywiad, zajrzał do uszu, zapisał leki i wysłał w trybie pilnym do laryngologa (jedna przychodnia) podejrzewając zapalenie ucha. Jednocześnie informując że jeśli się nie uda na cito do laryngologa to z powrotem do niego, bo mimo że woli by laryngolog zobaczył to nie zostawi dziecka bez antybiotyku z zapaleniem ucha. Super!!

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Mam nadzieję, że taki pozostanie :uważny, kompetentny a jednocześnie stanowczy. Wszyscy inni lekarze z poradni mogą u tego lekarza pobierać lekcje pracy z pacjentem.

Świetny lekarz nie tuylko dla dorosłych ale tez ma niesamowite podejście do dzieci zawsze chodziłam do innej pani doktor i moja wizyta trwała 5 minut i tylko wciskała antybiotyki ostatnio trafiłam do pana Doktora i podejście wizyta badanie mojego dziecka przebiegło raz że bez płaczu mojej córci a dwa była to konkretna konsultacja oraz wizyta polecam naprawdę lekarz godny polecenia

bardzo dobry lekarz. konkretny, z dużą wiedzą medyczną, gogny zaufania

bardzo dobry lekarz. konkretny, z dużą wiedzą medyczną, gogny zaufania

wspaniały lekarz,nie zepsuty leczy z powołania a nie dla pieniędzy,polecam

wspaniały lekarz,nie zepsuty leczy z powołania a nie dla pieniędzy,polecam

Polecam za wiedzę,opanowanie,kompetencje,zaufanie i wszystko co dobre.

Polecam za wiedzę,opanowanie,kompetencje,zaufanie i wszystko co dobre.