lekarz Michał Głyda

Chirurg ogólny

To super lekarz i bardzo miły człowiek. Jest kompetentny, rzetelny i bardzo ludzki. Potrafi rozmawiać z ludźmi nie robiąc z siebie wielkiego pana doktora. Jedyny minus to że jest trochę szałaputny ale mnie to nie przeszkadza bo ja jestem jeszcze bardziej.

Super lekarz godny polecenia. Kompleksowe podejście. Bardzo dobre tłumaczenie choroby i leczenie. ..............................................................................................................

Super lekarz godny polecenia.

Serdeczne podziękowanie za pomoc w konsultacjach na terenie kliniki.Bezceremonialna pomoc .Pozdrowienia!

Wspaniały lekarz który uratował mi życie:-)

Wspaniały lekarz który uratował mi życie:-)

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk