lekarz Michał Gotowczyc

Moja córka od 6 roku życia uczęszczała do Pana Gotowczyca na państwowe wizyty na ul. Szpitalną. Wcześniej inny lekarz mimo prywatnych wizyt nie pomógł jej. Dzięki 9 letniej współpracy z P.Gotowczycem - ćwiczenia na oczy 2 razy do roku na zeza zbieżnego (polecam ul. Szpitalna - państwowo)- obecnie u córki nie widać zeza. Druga córka w zeszłym roku miała gradówke na powiece. Mimo późnej pory P. Gotowczyc przyjął ją w gabinecie na ul. Cyganka poza kolejnością, postawił trafną diagnozę, a następnie zrobił odpowiedni zabieg na oko. (kosz wizyty 50 zł)Dziękujemy.

Byłam u doktora na wizycie kilka razy i więcej się nie wybiorę. Nie potrafił zdiagnozować mojej wady wzroku. Postawił trzy różne diagnozy, sprowadził soczewki o różnej mocy. Na pytanie czy mam nosić słabsze czy mocniejsze, usłyszałam że to nie ma znaczenia, bo młody wzrok szybko się przyzwyczaja, najwyżej wcześniej zacznę potrzebować okularów do czytania. Nie zauważył też jęczmienia pod okiem, który bezskutecznie leczyłam antybiotykami w maści przez 2 tygodnie i skończyło się nakłuwaniem i ściąganiem płynu z oka u innego okulisty. Ponadto styl bycia dra Gotowczyca pozostawia wiele do życzenia – zwracanie się per „Ty”, „laska”, „dziewczyna” do dorosłych pacjentek, aluzje i podteksty raczej mnie zniesmaczyły niż rozluźniły w trakcie wizyty. Podsumowując: nie polecam ze względu na niekompetencję i brak kultury.

Bardzo rzeczowy, sympatyczny, wszystko tłumaczy :) Dzięki właściwemu leczeniu już od 3 lat wada mi się nie pogłębia!!! Po wizycie u złego okulisty okulary przepisane do "trenowania wzroku" stały się zbyt słabe po miesiącu. U pana Gotowczyca nie mam takiego problemu. Polecam każdemu!!

Przez niego jestem 1000 zł do tyłu... Przepisał mi złe szkła! Ponadto, kiedy wziął moje okulary żeby sprawdzić jaką mam wadę to oddał mi porysowaną soczewkę... Nie badał ciśnienia dna i ciśnienia oka... Zwracał się do mnie na TY... Nie przypominam sobie żebyśmy kiedykolwiek przechodzili... Odradzam!!!

Odradzam!!!

bardzo dobry lekarz ,jako fachowiec iczlowiek

bardzo dobry lekarz ,jako fachowiec iczlowiek

Bardzo przyjazny, nie gada bezsensownie i zawsze pomoże. ja nie doczytuje do końca liter i skierował mnie tam do szpitala, ale to ja mam po prostu taką urodę, ale chociaż wiadomo, dlaczego tak było.

Super lekarz, uratował mojej córeczce oczko, pokierował dalej do specjalistów z danej dziedziny, zaangażował się bardzo mocno, i nie zapłaciłem ani złamanego grosza bardzo dziękuję

bardzo dziękuję

Bardzo dobry lekarz. Po wędrówce u włocławskich okulistów z dzieckiem, które rzekomo ma alergię, On jeden odpowiednio zdiagnozowal i wyleczyl oczka mjego dziecka. POLECAM!!

Podczas wizyty na oddziale w szpitalu okazał się wielkim chamem,bez jakiejkolwiek kultury osobistej i brakiem etycznego podejścia do pacjenta.

U mojego dziecka stwierdził że wszystko jest ok, po kilku latach jednak okazało się ( u innego lekarza) że dziecku od urodzenia nie pracuje jedno oczko... To był praktycznie ostatni moment na uruchomienie oczka długą rehabilitacją...