Mija kilka miesięcy od śmierci mojego męża, dlatego już mogę i powinnam podziękować wspaniałemu Panu doktorowi Michałowi Graczykowi za nieocenioną opiekę, zrozumienie i wielkie serce dla mojego męża Zbyszka. Zawsze po wizycie doktora Michała mąż mówił, że od razu lepiej się czuje. W tym najtrudniejszym, ostatnim dniu kiedy odchodził, również był z nami Pan doktor. Jesteśmy bardzo wdzięczni, ja i moje dzieci za to , iż niósł ulgę w cierpieniach męża, służył radą i konkretną pomocą w najtrudniejszych chwilach naszej rodziny, i trudno nie wspomnieć o Pana leczniczym uśmiechu.