dr n. med. Michał Graniczka

Ginekolog

Pan doktor prowadził moją ciążę w 2016 roku. Po wizytach czułam się spokojna i zaopiekowana. Odpowiadał na każde pytanie, zawsze przygotowany do wizyty, punktualny i bardzo kompetentny. Odwiedził mnie na porodówce, a także po porodzie. Polecam wszystkim, także nieciężarnym!

Pan doktor to kompetentny i bardzo uprzejmy lekarz. Wszystko bardzo szczegółowo tłumaczy, a pacjentka wychodzi z wizyty w pełni usatysfakcjonowana. Zdecydowanie polecam tego lekarza i zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami na jego temat.

Moja rekonwalescencja jest długa, lecz nigdy nie spotkałam na swojej drodze tak kompetentnego lekarza. Zawsze miły, cierpliwy, w pełni zaangażowany, godny zaufania- jestem po prostu zachwycona, żaden lekarz dotychczas nie był tak wyrozumiały i dokładny. Jeśli miałam problem, wątpliwości mogłam dzwonić o każdej godzinie- pan dr Graniczka odebrał, wysłuchał, pomógł. Nigdy nie spotkałam się z takim lekarzem, który poświęca swym pacjentkom tyle czasu i uwagi. Będąc w szpitalu pytał o samopoczucie, w razie wątpliwości mogłam liczyć na rozmowę, zawsze odpowiadał na zadane przeze mnie pytania, nigdy nie czułam się zlekceważona. Jego osobowość, styl bycia, wysoka kultura osobista oraz podejście do pacjentów powinny być wzorem dla innych lekarzy.

Już chyba wszystko zostało napisane. Pan doktor to wspaniały człowiek, rewelacyjny lekarz. Cierpliwy, sympatyczny i ludzki. Miałam dużo szczęścia, że trafiłam do niego kiedy zaszłam w ciążę. Mimo, że ciąża była zagrożona czułam się bezpieczna. W ciężkich chwilach potrafił rozładować atmosferę i uspokoić. Żałuję bardzo, że podczas pierwszej ciąży, która również była zagrożona - nie trafiłam do doktora Graniczki. Kiedy trafiłam do szpitala czułam, że jestem w dobrych rękach - doktor Graniczka przychodził i sprawdzał czy wszystko w porządku, szczegółowo informował o dalszym postepowaniu. Już podczas pierwszej wizyty podał numer telefonu komórkowego. Po porodzie również przychodził i sprawdzał czy wszystko jest ok. Polecam każdej kobiecie.

W życiu nie spotkałam się z taką uprzejmością ,lekarz który świetnie wykonuje swoja pracę,i jeżeli ktoś o Panu doktorze żle pisze jest to fałsz i pewnie ktoś złośliwie opisuje nieprawdę.Jak nie jest wykształcony jak ma tytuł doktor nauk medycznych???Z powietrza się to nie bierze.Ja leczę się od niedawna około 2 m-cy ,ale miałam zabieg pod okiem Pana doktora i był ze Mną cały czas .Ufam mu bezgranicznie i nie pozwolę by jakiś prostak pisał nieprawdziwe historie na jego temat.Proszę mi uwierzyć lekarz z powołania:)JH.

Gorąco polecam Pana Doktora. Prowadził moją ciążę i był przy porodzie. Podczas porodu wystąpiły komplikacje, ale Pan Doktor bez problemu przeprowadził odpowiedni zabieg i wszystko skończyło się dobrze. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tego lekarza.

Lekarz idealny. Kompleksowo i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Uprzejmość, wysoka kultura osobista. Leczenie jak i zwyczajna rutynowa wizyta już nie należy do przykrych obowiązków. Rzeczowy, konkretny i przede wszystkim wie co robi, ogromna wiedza. Dzięki Panu Doktorowi na świat przyszła moja córeńka Natalia. Dziękujemy i pozdrawiamy. Monika Chmura i Natalia.

Pierwszy raz zdarzyło mi się spotkać tak wspaniałego lekarza. Sam leżąc w szpitalu stawał na głowie żeby mi pomóc. Uważam, że jest godny zaufania. Jest cierpliwy i uprzejmy, chętnie i przystępnie odpowiada na wszystkie pytania. Moim zdaniem jest to lekarz z powołaniem.

witam gorąco polecam dr. Graniczke kompetentny mily uprzejmy potrafi wysluchac powinien byc wzorem dla innych

To lekarz jakiego życzę każdej kobiecie!

To lekarz jakiego życzę każdej kobiecie!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kotowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita