lek. stom. Michał Gryń

Rewelacja! Bardzo profesjonalne podejście, przesympatyczny pan doktor objaśnia wszystko, nie krytykuje tylko proponuje najkorzystniejsze rozwiązania. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, jestem bardzo zadowolona z jego pracy i rezultatu. Na pewno skorzystam jeszcze raz i szczerze polecam.

Uważam, że jest to bardzo dobry dentysta. Trafiłam na tego lekarza, kiedy z potwornym bólem zęba szukałam kogoś kto mnie przyjmie w sobotę. Pan Doktor bardzo dobrze, w przyjaznej atmosferze przeprowadził leczenie. Będę już zawsze korzystała z usług tego lekarza, chociaż do jego gabinetu mam niezły kawał drogi. Polecam wszystkim tego stomatologa.

Jak Panstwo zdaja sobie sprawe nawet jesli dba bardzo o zeby wizyty u dentysty sa nieuniknione. Mam 33 lata a wiec z uwagi na wiek i dodatkowo - ze wzgledu na moja prace i liczne wyjazdy mialem do czynienia z wieloma dentystami w wielu miastach i miasteczkach w Polsce i za granica. Kiedy wszedlem do jego gabinetu pomyslalem - "O rany! Ale mlody! Tylko niech mi nic nie popsuje w uzebieniu bo na ostatnie plomby wydalem majatek"! :) :) Bede z Wami szczery - jak siadalem na fotel z uwaga sledzilem kazdy jego ruch :) Teraz sie z tego smieje no ale pierwsze wrazenie to pierwsze wrazenie. Takie mialem bo nigdy moimi zebami nie zajmowala sie osoba tak mloda. Jednak juz po pierwszej wizycie u dentysty widac, czy jest to osoba wykonujaca swoj zawod z zamilowaniem, specjalista i pasjonat swojej pracy czy tez osoba nastawiona na, okresle to, produkcje masowa plomb w zebach w celu maksymalizacji zysku. Wczoraj zakonczylem krotkie lecznie u Pana Michala. Od samego poczatku bylem zaskoczony jego podejsciem do pacjenta. Bylem potraktowany jak pacjent, wysluchany, ze stuprocentowym zaangazowaniem lekarza. Po raz pierwszy od wielu lat, odwiedzajac dentyste nie czulem sie jak kolejne zadanie do odfjakowania w ciagu dnia. Polecam tego lekarza za 1) profesjonalizm 2) dbalosc o najmniejsze szczegoly jesli chodzi o zeby 3) podejscie do pacjenta i wyjasnienie wszystkich rzeczy odnosnie mojego leczenia, dbania o zeby i wybielania oraz 4) konkurencyjne ceny.