dr n. med. Michał Grzeszczak

Chirurg naczyniowy

Świetny specjalista. Profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie. Życzliwy i empatyczny człowiek z wysoką kultura osobista. Uważam, że takiemu lekarzowi można bez wahania powierzyć swoje zdrowie. Z całego serducha polecam Pana Michała.

Lekarz naciąga na wizyty prywatne, umawia się w szpitalu, a potem udaje że nie zna pacjenta. Porażka. Nie polecam.

Bardzo opryskliwy lekarz lekceważy rodziny pacjentów. Nigdy nie ma czasu. Jego motto ,, później nie mam czasu"

Witam chcialabym się podzielić z wami moimi doświadczeniami na temat dr.Michala.Grzeszaka jest to bardzo mily czlowiek o dobrym sercu ,zyczyliwy ,potrafi rozluźnić atmosferę, nie owija w bawełnę, wszystko szczegółowo mowi ,co trzeba i co będzie robić jak leczyć, jestem wlasnie 4 dobe po operacji żylaków i na chwile obecna jest ok nic się jie dzieje rana się goi z całego i czystym sumieniem polecam Pana doktora.

Bylam 2 dni temu u Pana doktora. Jest bardzo sympatyczny. Nastawial mi kolano jest bardzo delikatny. Mily i bardzo pomocny. Gorąco polecam. nigdzie nie znajdziecie takiego dobrego lekarza 😊

Gdybym mogła nie dałabym ani jednej gwiazdki lekarz bardzo opryskliwy nie zrobił mi żadnego badania pomimo to ze bardzo bolą mnie nogi i mam żylaki ale za pieniądze to owszem tak 500zl ostrzykiwanie najbliższa sobo

Bardzo dobry specjalista, fachowe podejście do pacjenta, a przy tym niezwykle uprzejmy i miły.Dwa miesiące temu Pan Doktor przeprowadził u mnie operacje żylaków.Zero komplikacji, noga pięknie się zagoiła.Panie Doktorze bardzo Panu dziękuję.W końcu będę mogła chodzić w krótkich spodniach bez skrępowania.Zdecydowanie polecam.

Fachowiec oraz życzliwy człowiek. Trafiłam do doktora z polecenia. Wizyta i leczenie było w Wągrowcu. Przebiegło sprawnie i z szybkim pozytywnym efektem.

Wspaniały lekarz i miły człowiek. Kompetenty i uprzejmy. Załatwia sprawę od początku do końca. Mój żylak był i go nie ma. Dziękuję :)

Pierwszy raz w życiu trafiłam do lekarza, który nie zostawił mnie z problemem a co najważniejsze pomógł i wyleczył, Wspaniały człowiek