lekarz Michał Hoffman

Pediatra

Lekarz wyjątkowy i z powołania. Najlepszy specjalista, jakiego w życiu spotkałam. Poświęca czas na poznanie pacjenta i przy kolejnych wizytach pamięta go. Unika podawania antybiotyków, kilkukrotnie udawało nam się wyjść z poważnych infekcji bez stosowania inwazyjnych środków. Proponuje tańsze wersje leków, ufam, że rekomenduje lekarstwa dlatego, że są w danym przypadku najlepsze, a nie ze względu na profity od koncernów farmaceutycznych. I jedna z najważniejszych rzeczy - dokładnie tłumaczy przebieg choroby, wyjaśnia dlaczego przepisuje takie, a nie inne leki i jakie jest ich działanie. Człowiek wychodzi z gabinetu doinformowany i z poczuciem, że dziecko jest pod możliwie najlepszą opieką. Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi za dotychczasową pomoc.

najlepszy lekarz jakiego znam!ma podejście do dzieci stara się leczyć bez antybiotyków zawsze na posterunku nigdy nie odmawia pomocy polecam!

polecam!

Dr Hoffman jak zawsze na posterunku dzieci przy nim są otwarte i chętne do badań diagnozy zawsze w 10. Bardzo polecam.

Byliśmy u Pana doktora Hoffmana z polecenia przyjaciół na wizycie z naszą córeczką . Przyjechaliśmy z Warszawy i było warto . Nadzwyczaj kompetenty i sympatyczny człowiek . Wcześniej odwiedziliśmy kilka placówek ale do tej tylko będziemy wracać napewno . Pierwszy raz mamy do czynienia z taką opieką w Poradni Zdrowych Dzieci . Antybiotyk na katar to kazdy potrafi wypisać , ale tak indywidualnie podejść do teoretycznie zdrowego dziecka nie każdy potrafi . Lekarz godny polecenia każdemu . A duet jaki tworzy z Panią Pielęgniarką z Punktu Szczepień jest wyjątkowy . Porozumienie bez słów . Ogromny profesjonalizm godny pozazdroszczenia przez każdą przychodnię . Polecam każdemu , kto ma małe dzieci . Można oddać swoje pociechy pod ich opiekę bez wachania .

Lekarz jakich mało, albo nawet on to jeden na milion. Podejście do dzieci wspaniałe i jak sam mówi on jest adwokatem dzieci i dobrze bo takiego wspaniałego lekarza w życiu nie spotkałam, mam nadzieje że za często nie będę miała powodów do kontaktów z Panem Hoffmanem ale jak idę do niego z córeczką to wiem że jest w dobrych rękach. Serdeczie polecam Pana doktora, przedewszystkim życze zdrowia.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Najlepszy pediatra jakiego znam, konkretny, miły, delikatny, z podejściem do dzieci, dokładnie tłumaczy co dolega dziecku, dlaczego tak się dzieje, jakie leki przepisuje i dlaczego właśnie te, dzieli się swoją wiedzą - co jest praktycznie niespotykane - zazwyczaj lekarze stawiają diagnozę, przepisują leki i na tym koniec, a Pan dr Hoffman wszystko dokładnie opisuje i tłumaczy. Jeszcze raz polecam!

Jestem mamą dwóch dorosłych już facetów, odkąd Pan dr. Michał roztoczył nad nimi opiekę przestali chorować.Super podejście do dzieci, olbrzymia wiedza, nie spotkałam lepszego pediatry w okolicy. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Chciałabym aby moi synowie leczyli swoje pociechy właśnie u Pana dr. Michała

Ja Pana Dr.Michała znam od dziecka a teraz sama jeżdżę do niego ze swoją córeczką.Zawsze po wizycie śmieje się,że dr,Michał ma uzdrawiającą moc a tak na poważnie,to zawsze bardzo nam pomaga i trafnie dobiera leki,nie naciąga i nie testuje nowych leków na pacjencie.Pan Doktor jako jeden z lekarzy bardzo pomógł kiedyś mojemu młodszemu bratu.Jest najlepszym lekarzem i śmiało polecam wszystkim bo na zdrowiu nie ma co testować.Jestem młodą mamą a Pan Michał zawsze daje mi dużo mądrych i dobrych rad.Polecam.To dobry i przemiły człowiek.

Zmienialiśmy pediatrów kilka razy,doktor Hoffman to zdecydowanie najlepszy pediatra u jakiego byliśmy.Uprzejmy,kompetentny,dokładnie wypytał o wszystko zanim zbadał córkę,wyjaśnił wszystko(nawet poprzednie choroby córki i diagnozy innych lekarzy)Spokojnie,bez pośpiechu i "spychologi"To najdłuższa wizyta na jakiej do tej pory byliśmy.Nareszcie czuję że dostałam pełną informację na temat dolegliwości dziecka i to bez ciągnięcia lekarza za język.Mamy pełne zaufanie do Pana doktora i napewno zostanie on naszym pediatrą.

To NAJLEPSZY lekarz jakiego w ogóle spotkałam w życiu - i nie chodzi tylko o pediatrów. Pod każdym względem rewelacja. Mądry, kompetentny, za każdym razem nam pomógł - ma ogromne doświadczenie i naprawdę zna się na rzeczy. Nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby. (Starszy synek ma 5 lat i jeszcze nie brał antybiotyku, a będąc przedszkolakiem chorował często). Doktor przede wszystkim lubi dzieci i to co robi. Zawsze wszystko spokojnie wytłumaczy. Po jednej wizycie u niego, już inni pediatrzy dla rodziców nie istnieją. Prawdziwy autorytet.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kobyłka"?

Wojska Polskiego 26

Wyszyńskiego 7 bl.16/450