lekarz Michał Janiak

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo dobry fachowiec i przemiły człowiek! Lekarz który dla innych może być przykładem, nie "odkłada pacjenta na bok" ( poprzedni ortopeda zobaczył wyniki badań i od razu zdecydował o operacji ) a Pan Janiak wnikliwie obejrzał, pytał się co robię, czy mnie boli itd. i postawił diagnozę, rehabilitację i dzięki niemu wszystko jest ok, a ja jestem pod kontrolą lekarza. Przyznam tez, że uśmiech ma bardzo ładny. Dziękuję i pozdrawiam Pana Michała

Wnikliwie sprawdzał i dopytywał o moje schorzenie. Bardzo dobry ortopeda. Wysoka kultura osobista i jego umiejętności są na prawdę na wysokim poziomie. Mogę polecić Pana Janiaka. Tu go znalazłem i cieszę się że jestem pod jego opieką ( jestem już po dwóch wizytach ) . Polecam

Nie często się spotyka takiego człowieka - odpowiedzialny, kompetentny, oddany choremu w 100 procentach. Lekarz godzien naśladowania

mialo byc fajnie i milo ale sie kiepsko skonczylo 2 wizyty i lipa (180 pln jeszcze tak szybko za nic nie wydalem)ogolnie stale cos wymysla przy 1 wyzycie ze to przy 2 ze tamto wiec zostawie to bez komentarza -bylem widzialem diagnozy brak -zaufania juz tez brak -nie kwestionuje ze ma wiedze i byc moze dobrze potrafi robic operacje (ja jednak nie skorzystam -nie testowalem wiec niech sie inni wypowiedza )Wizyta szybka jak wiatr diagnozy brak stara spiewka przyjsc za pare dni itd itd Lekarz uprzejmy ale jak dla mnie po uprzejmosci nie przestanie bolec -odnosze wrazenie ze najpierw trzeba sie nachodzic (czytaj poplacic )zanim cos ustali (jak o kase chodzi to niech rzuca 500-1000 od razu a nie zabawa w kotka i myszke )

świetny specjalista, super lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta -artroskopia kolona bez powikłań!!! polecam

Byłem już jakiś czas temu u Pana Dr. z kontuzją stawu skokowego - szybki powrót do ruchu tylko dzięki Panu Michałowi. Świetny specjalista - polecam!

świetny specjalista, naprawdę polecam, wszystko przebiegło bez powikłań, a ja już spowrotem bez kuli:))

polecam tego lekarza naprawdę solidny i konkretny lekarz

polecam tego lekarza naprawdę solidny i konkretny lekarz

Polecam.Przemiły kompetentny fachowiec.Artroskopia kolana bez powikłań.Wszystko OK!

Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem pod wielkim wrażeniem jego fachowego i serdecznego podejścia do pacjęta.