Michał Janicki

Neurolog

Cierpiałem wiele miesięcy na dziwne bóle lędżwi i pośladka,których nikt nie umiał zdiagnozować.Rezonans nie pokazał nic niepokojącego.Dr Janicki dopiero odkrył przyczynę bólu i zastosował naprawdę skuteczną terapię.Ból ustąpił po kilku wizytach.

To świetny fachowiec i do tego miły człowiek.Pacjenta traktuje jako partnera.Od wielu lat narzekałam na uporczywe bóle głowy i dr Janicki dopiero znalazł ich przyczynę.Metoda igłoterapii zastosowana dodatkowo była naprawdę skuteczna.Polecam wszystkim cierpiącym na bóle nie tylko głowy.

OD wielu lat cierpiałem na silne bole głowy,a ostatnio jeszcze barku.Dr Janicki podszedł kompleksowo do tych problemów.Zastosował metodę Dry Needling i z powodzeniem wyleczył moje dolegliwości.Polecam zdecydowanie!