lekarz Michał Jankowski

Radiolog, USG

Najlepszy Specjalista w swojej dziedzinie ! wykonuję badania USG co pół roku piersi i każde inne które się pojawia w rodzinie realizuję tylko u Pana Doktora. Polecam wszystkim nie tylko za profesjonalizm, kompetencje podejście i uprzejmość, ale przede wszystkim jakim jest Człowiekiem - Lekarzem. Dziękuje Panie Doktorze !!!

Polecam takiego specjalistę, pierwszy raz była na takiej wizycie, gdzie lekarz poświęca czas, nie spieszy się z badaniem, tłumaczy, nie mam żadnych uwag. Na pewno będę z całą rodziną chodziła:)

Mam pełne zaufanie do Pana Doktora i to jest główny powód, że jestem Jego pacjentką. Dokładnie przeprowadza badania i informuje o wynikach. Jest wspaniałym lekarzem, wszystkim gorąco polecam. Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.

lekarz godny polecenia, bardzo dobrze wykonuje badania

lekarz godny polecenia, bardzo dobrze wykonuje badania

Bardzo miły i uprzejmy. Wyczerpująco udziela informacji i okazuje zainteresowanie. Gorąco polecam.

najlepszy lekarz radiolog jakiego kiedykolwiek widzialem...polecam i pozdrawiam

najlepszy lekarz radiolog jakiego kiedykolwiek widzialem...polecam i pozdrawiam

Najlepszy lekarz radiolog jakiego znam, polecam go wszystkim, kompetentny, mily, a do tego bardzo wysoka kultura...Panie Michale serdecznie pozdrawiam:)))Oby tak dalej