Pracownik Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zatrudniony w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Posiada otwartą specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Uczestnik licznych szkoleń i sympozjów z dziedziny chirurgii stomatologicznej, protetyki i stomatologii estetycznej. Główny specjalista i twórca Dental White - Centrum Stomatologii Zaawansowanej.

Implanty, korony i inne skomplikowane zabiegi tylko u dr Michała Jonasza. Konkretny, rzeczowy, dobrze doradzi najlepszy wybór. Przyjmuje w Dental White na Woli. Miło i przyjemnie.

Dr Michała Jonasz poleciła mi siostra i jestem pod wrażeniem. Szybko zainstalował mi implant, bez stresu, bólu, dwa dni i załatwione:) Polecam wszystkim.

Najlepszy lekarz na Woli, a może i w Warszawie:) Korona trzyma się dobrze, żadnych problemów, licówki świetne, olśniewam uśmiechem - polecam wszystkim z komplekasmi.

Świetny lekarz. Włąśnie za nim przyszedłem do Dental White. Skomplikowane leczenie, implanty, kanałowe, problemy z zanikiem kości - wszystkie problemy z zębami dzięki doktorowi Jonaszowi już odeszły w zapomnienie. Polecam!

Lekarz słuchający pacjenta to rzadkość - dlatego polecam dr Jonasza. W Dental White otrzymałam rzetelną pomoc i szybkie skuteczne leczenie. Poza tym uśmiech poprawiający nie tylko zdrowie, ale i samopoczucie.

Polecam dr Jonasza i zresztą całe Dental White. Bardzo miłe miejsce, dziwnie tak pisać o stomatologu;), ale naprawdę pełna życzliwości obsługa i pełen profesjonalizm. Miałam trochę zaniedbań i leczenia, ale teraz tylko na przeglądy i czyszczenie wpadam od czasu do czasu, żadnych problemów z zębami - tak mi je tutaj wyleczono:) Polecam wszystkim.

Dr Jonasz jak najbardziej godny polecenia profesjonalista. Rzetelnie wytłumaczył mi cały przebieg leczenia (wszczepiałem 2 implanty), doradził w kwestii wyboru rodzaju implantu. Na wszystkie, najbardziej głupie pytania odpowie, bez okazywania zniecierpliwienia - z czym spotkałem się w innych miejscach. Warto się zapisać, poza tym Dental White ma przyjemne wnętrza.

Świetna opieka i doskonały poziom obsługi. Kilka lat doprowadzałam swoje zęby do porządku- najpierw leczenie, potem aparat ortodontyczny i licówki. Najpierw ósemki stłoczyły zęby w krótkim czasie, potem ponad półtora roku aparatu, wizyty kontrolne, uzupełnienie braków licówkami. Nie miałam żadnych komplikacji. Trochę zachodu z tym jest, ale dzięki dok. Jonaszowi mam uśmiech od ucha do ucha :D