dr n. med. Michał Jonaszdr n. med. Michał Jonasz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Michał Jonasz

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Pracownik Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zatrudniony w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Posiada otwartą specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Uczestnik licznych szkoleń i sympozjów z dziedziny chirurgii stomatologicznej, protetyki i stomatologii estetycznej. Główny specjalista i twórca Dental White - Centrum Stomatologii Zaawansowanej.

Doskonały specjalista. Skomplikowane leczenie implanty, ortodoncja + problemy z żuchwą - zapowiadało się na długie i kosztowne leczenie. A w Dental White pod opieką Pana doktora wszystko skończyło się szybko, sprawnie i nie było tak strasznie jak zapowiadane mi w innych klinikach. Jestem wdzięczna. Polecam.

Implanty, korony i inne skomplikowane zabiegi tylko u dr Michała Jonasza. Konkretny, rzeczowy, dobrze doradzi najlepszy wybór. Przyjmuje w Dental White na Woli. Miło i przyjemnie.

Dr Michała Jonasz poleciła mi siostra i jestem pod wrażeniem. Szybko zainstalował mi implant, bez stresu, bólu, dwa dni i załatwione:) Polecam wszystkim.

Najlepszy lekarz na Woli, a może i w Warszawie:) Korona trzyma się dobrze, żadnych problemów, licówki świetne, olśniewam uśmiechem - polecam wszystkim z komplekasmi.

Świetny lekarz. Włąśnie za nim przyszedłem do Dental White. Skomplikowane leczenie, implanty, kanałowe, problemy z zanikiem kości - wszystkie problemy z zębami dzięki doktorowi Jonaszowi już odeszły w zapomnienie. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
Prywatna Klinika Stomatologiczna