Michał Karolewski

Bardzo dobry specjalista! Po wypadku szukalem kogoś kto zajmie się moimi zębami i jako tako je skompletuje. Trafiłem do gabinetu DENTA do doktora Karolewskiego. Wszystko mi wytlumaczył i pokazał - wspólnie wybraliśmy terapie uwzględniając czas, ryzyko i koszty. Całe leczenie przebiegało bardzo sprawnie - serdecznie polecam!!

Doktor Karolewski łata moje dziury których niestety z wiekiem przybywa już od dłuższego czasu. Jego nowy gabinet prezentuje naprawdę dobry europejski poziom. Zawsze terminowy i sympatyczny. Polecam

Byłem już na 3 wizytach u doktora Karolewskiego i jestem szczerze zadowolny. Sprawnie zajął się mną i moimi zębami do tego ma niebanalne poczucie humoru co umila wizytę. Polecam

Doskonały gabinet i fachowa obsługa. Ze wszystkimi zębowymi problemami przychodzę tam już od ponad roku i z miłą chęcią polecam Pana doktora Karolewskiego.

Bardzo dobra klinika. Kompetentni lekarze i nowoczesny sprzęt. Szczególnie polecam doktora Karolewskiego i jego żonę Ewę. Całą rodziną leczymy się u nich już blisko 4 lata.

Byłam bardzo zadowolona z wizyty. Dr Karolewski stara się stworzyć jak najlepszą atmosferę. Polecam wszystkim, którzy na samą myśl o pójściu do stomatologa mają dostają gęsiej skórki. Po pierwszej wizycie u doktora zmienią diametralnie zdanie.

Wspaniały lekarz.Gdybym spotkała takiego lekarza wcześniej miałabym mniej problemów z uzębieniem.

lekarz w moim odczuciu jest kompetentny i uczciwy zawodowo , uczciwy wobec pacjenta . Stwarza miłą atmosferę i lęk się ulatnia. Pacjentka

lekarz w moim odczuciu jest kompetentny i uczciwy zawodowo ,
uczciwy wobec pacjenta .
Stwarza miłą atmosferę i lęk się ulatnia.
Pacjentka

Specjalista w każdym calu! Poświęca pacjentowi dużo czasu i wszystko mu dokładnie wyjaśnia. Bardzo polecam.

Bardzo dobry lekarz. Po wizycie byłam bardzo zadowolona. Objaśniał on wszystko bardzo dokładnie a do tego bardzo sympatyczny. Polecam.