lek. dent. Michał Knast

U dr Michała Knasta byłam ostatnio (i po raz pierwszy) na plombowaniu zęba. Zrobił to szybko i dokładnie. Ból był ale minimalny, gdyż nie brałam znieczulenia. Polecam tego stomatologa. Jest bardzo miły i zna się na rzeczy. Nie oszukuje tak jak inni dentyści, którzy chcą leczyć zdrowe zęby. Teraz będę chodzić tylko i wyłącznie do tego stomatologa. Polecam!

Przeprowadzał u mnie zabieg chirurgiczny, sprawnie, bezboleśnie. Pan doktor jest bardzo miły i kontaktywny. Po zabiegu nie ma żadnych powikłań. Polecam!

GORĄCO POLECAM pana doktora Michała Knasta. Moje uzębienie nie jest łatwym "tematem" do leczenia więc poznałam już kilku stomatologów ale właśnie pan doktor bardzo mi pomógł świetnie lecząc. Przełamał nawet mój strach do znieczulenia i wyrywania zębów. Bardzo dobre podejście do pacjenta! Dokładnie bada i leczy. Obsługa gabinetu bardzo miła. POLECAM!!!

GORĄCO POLECAM pana doktora Michała Knasta.
Przełamał nawet mój strach do znieczulenia i wyrywania zębów.
POLECAM!!!