lekarz Michał Kofla

Balam sie o moje dziecko, gdy w wieku 44 Laz zaszlam w ciaze. Dr Michał Kofla doskonale prowadzil moja ciaze i wsparl mnie psychicznie. Urodzilam w Australi piekna i zdrowa dziewczynke, ktora jest szczesliwa i kocha zycie. Pozdrawiam Ewa.

Balam sie o moje dziecko, gdy w wieku 44 Laz zaszlam w ciaze.
Dr Michał Kofla doskonale prowadzil moja ciaze i wsparl mnie psychicznie.
Pozdrawiam Ewa.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Bardzo poważnie podchodzi do pacjenta i jego choroby.Wszystko zawsze dokładnie tłumaczy.Przy badaniu też jest delikatny.Trafiłam do niego mając jakieś 19 lat po tym jak jeden z nowosolskich lekarzy chciał mnie wysłać na usunięcie macicy,nie wiadomo z jakiego powodu?! Wyszłam zapłakana i mocno przestraszona,wtedy mama poleciła mi Dr Koflę.Już na drugi dzień byłam u niego,był ciężko zdziwiony tym co powiedział tamten lekarz i uspokoił mnie,że nic mi nie grozi i nic mi wycinać nie będą,bo i nie ma po co.Dziś mam 35 lat,co jakiś czas chodzę do Dr Kofli i jestem zdrowa jak ryba :-) Nie słuchajcie głupot,że jest niedelikatny i opryskliwy-to nie prawda! Może nie jest wiecznie uśmiechnięty od ucha do ucha jak ci młodsi lekarze,ale jest miły,no i jest profesjonalistą a to najważniejsze przecież.

Dr Michał Kofla do którego chodę już 28 lat. gdy byłam zaraz po ślubie chciałam zaraz zajść w ciążę, ale to nie było takie proste, doktor Kofla mnie podleczył, dodawał nadziei, a gdy byłam w zagrożonej ciąży, pomógł mi ja utrzymać. W efekcie przyjął na świat dwoje moich dzieci. Jest fantastycznym, bardzo miłym uczciwym lekarzem. Polecam wszystkim kobietom.

Dr Michał Kofla do którego chodę już 28 lat.
W efekcie przyjął na świat dwoje moich dzieci.
Jest fantastycznym, bardzo miłym uczciwym lekarzem.
Polecam wszystkim kobietom.

Polecam w 100%. Poszłam do niego za namowa kilku moich koleżanek. Byłam zachwycona. Pragnęliśmy z partnerem dziecka. On jedyny rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Urodziłam zdrowego, ślicznego synka. Dziękuję panie doktorze!!!

dr M kofla jest już starym dziadkiem ślepym i głuchym , nie słucha i nie dowidzi na USG , powinien sobie iść na emeryturę , dac szanś na rozwój oddzialu i prace naprawede mlodych dobrych specjalistów , swoim despotyzmem blokuje oddzial i psuje jego renomę

Ordynator w nowosolskim szpitalu na ginekologi, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku

Bardzo dobry lekarz.Bardzo kompetentny.Polecam.

Bardzo dobry lekarz.Bardzo kompetentny.Polecam.

Polecam, bardzo kompetentny ginekolog, bardzo mi pomogl.

Polecam, bardzo kompetentny ginekolog, bardzo mi pomogl.

Bardzo dobry lekarz, najlepszy z najlepszych dzięki niemu urodził mi się mój synek, który był obwinięty pępowiną i różnie mogło być. W porę zareagował i zabrał mnie na cesarskie cięcie i wszystko skończyło się pomyślnie. Bardzo kompetentna osoba. Dziękuję Panie doktorze!!!

Pana doktora Michała Koflę znam od 25 lat ( oczywiście jako lekarza) bo jestem jego pacjentką. najpierw mnie leczył z niepłodności, a potem prowadził dwie moje ciąze i za jego pomocą przyszły na świat moje dzieci. Teraz jego pacjentką jest również moja córka. To wspaniały doktor, uczynny, życzliwy, miły i co najważniejsze uczciwy. Jest miły nie tylko prywatnie, ale służbowo w szpitalu. Polecam go wszystkim kobietom.

Teraz jego pacjentką jest również moja córka.