Pełen zakres chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Miło i profesjonalnie. Serdecznie zapraszam.

Polecam Pana Dr Michała. Trafiłem do Dr 4 lata temu po pobiciu, w środku nocy na ostry dyżur przywieziony karetką na Lindley'a. Pan Doktor przyszedł na konsultacje na SOR , zbadał mnie, oglądal badania, i powiedział, że wymagam operacji, że przyjmuje mnie od razu do kliniki. Po kilku dniach byłem operowany przez Pana Dr. Przez pół roku miałem 3 metalowe płytki na kościach twarzy i wiele śrub. Juz wszystkie zostały usunięte. Po wyjściu ze szpitala trafiłem do Pana Dr w gabinecie prywatnym na Białołęce, ponieważ po urazie straciłem przednie zęby. Mój dentysta nie podjął się takiego leczenia, więc szukałem dobrego chirurga, i tak znalazłem Pana Dr już prywatnie. Miałem wykonany przeszczep kości, a później wszczepione 4 implanty. Aktualnie mogę już powiedzieć że mam znów ładny uśmiech, nie muszę się krępować i uśmiecham się jak dawniej. Przeszedłem długą drogę, ale jestem wdzięczny. Pan Dr jest miłym człowiekiem i prawdziwym lekarzem. Bardzo dziękuję za opiekę w trudnym czasie.