dr n. med. Michał Kotowski

Laryngolog

Przed wczoraj Pan doktor przeprowadzał u mojego synka zabieg usunięcia trzeciego migdałka. Od pierwszego kontaktu z Panem doktorem wiedziałem, że synio jest pod fachową i profesjonalną opieką, tak więc przez czas trwania zabiegu byłem spokojny. Już po, Pan doktor, pomimo tego, że miał dyżur i dużo innych małych pacjentów, zaglądał do nas by zobaczyć, czy wszystko OK. Jest człowiekiem opanowanym, cierpliwym, znającym swój fach, pomimo młodego wieku. Jego odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania były wyczerpujące. Takich ludzi potrzeba polskiej medycynie, zwłaszcza gdy dotyczy ona naszych milusińskich. Panie doktorze, dziękuję serdecznie za przeprowadzony zabieg i opiekę!!! Tata Bartusia

Wspaniały człowiek dla mnie najlepszy lekarz jaki pracuje w sziptalu na ul .chodzki. Jeśli się czegoś podejmie dokłada wszelkich starań żeby cel został osiągniety, konsekwentny nie odpuszcza nawet gdy sytuacja dla innych lekarzy jest poza ich zasięgim. Niesamowicie cierpliwy i miły dla dzieci [ nic na siłe] Bardzo dziekujemy! BARTEK K

Niesamowicie cierpliwy i miły dla dzieci [ nic na siłe]
Bardzo dziekujemy! BARTEK K

Pan dr Michał Kotowski przeprowadził u mojej córeczki zabieg usunięcia trzeciego migdałka. Zarówno na etapie diagnozy, zabiegu jak i później - w czasie pooperacyjnym czułam że jestem pod właściwą opieką. Pan doktor jest kompetentny, życzliwy, zaangażowany w sprawy małych pacjentów, na bieżąco udziela informacji rodzicom. W 100% mogę polecić Pana dr. jako świetnego specjalistę i człowieka.

lekarz Kotowski jest sympatyczny i kompetentny godny polecenia zapewne kiedys do niego wrocimy nie moge nic zlego powiedziec

polecam rewelacyjny lekarz. super podejście do małego pacjenta jak i dziecka. Polecam każdemu kto zdecyduje się na Lublin

Przyszłość i ogronma nadzieja dla laryngologii to właśnie ten człowiek!!!

Przyszłość i ogronma nadzieja dla laryngologii to właśnie ten człowiek!!!

bardzo życzliwy delikatny przy badaniu dziecka- polecam

bardzo życzliwy delikatny przy badaniu dziecka- polecam

Wspaniały!!! Kompetentny!!! Zaangażowany!!! Polecam

Wspaniały!!! Kompetentny!!! Zaangażowany!!! Polecam

Najbardziej kompetentny lekarz. Leczy bardzo dokładnie i dobrze. Polecam go wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Lublin"?

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin