dr n. med. Michał Kotowski

Laryngolog

Pan doktor ma ogromną wiedzę, tłumaczy dokładnie i precyzyjnie. Jest kompetentny, pomocny i skuteczny. Wzbudza zaufanie. Polecam serdecznie

Bardzo duża wiedza, bardzo dobre podejście do dzieci. Z czystym sumieniem polecam wszystkim. Lekarz 10/10 . Jakby każdy lekarz miał takie podejście i taką wiedzę to by było spoko.

Pan doktor przeprowadził u naszego trzylatka bardzo skomplikowaną operację usunięcia torbieli środkowoszyjnej. Niesamowity specjalista i wspaniały człowiek! Jesteśmy wdzięczni, że syn trafił w tak kompetentne ręce.

Lekarz naprawdę wspaniały, bardzo miły i kulturalny, wszystko tłumaczy ze spokojem i z pełną dokładnością i starannością. Byliśmy już u kilku laryngologów, którzy nie pomogli i nie widzieli problemu. Lekarz zbadał córkę i postawił konkretną diagnozę. Usunął naszej córce trzy migdały i zrobił dwa drenaże uszu. Skończyły się bezdechy nocne oraz chrapanie i przewlekły katar leczony różnymi środkami oraz czasami bóle głowy i ucha. Córka w trybie szokująco szybkim wróciła do pełni zdrowia po zabiegu operacyjnym. Lekarz przed zabiegiem, jaki i po co chwilę przychodzi, wszystko tłumaczy. Na wizycie kontrolnej jeszcze raz można o wszystko dopytać, bez żadnego problemu. Naprawdę szkoda, że jest tak mało takich lekarzy, którzy mają tak dobre podejście do dzieci jaki i dorosłych, którzy widać, że na wszelki sposób chcą pomóc dziecku. Córka biega i sama mówi, że jest w końcu zdrowa i widać w niej pełnię szczęścia, bo nie ma już tych wszystkim dyskomfortów. Jak dla mnie mistrz w swojej dziedzinie i prawdziwy dobry, dokładny lekarz. Polecam bardzo!! Bardzo mu dziękujemy i jesteśmy wdzięczni za polepszenie naszego życia i zdrowia córki ;-)

Z czystym sumieniem polecamy Pana doktora . Uprzejmy , bardzo sympatyczny , budzący zaufanie od pierwszej chwili . Ma świetne podejście do dziecka . Bardzo delikatny podczas badania . Dr usuwał córce 3 migdały i wykonywał drenaż wentylacyjny uszu, byliśmy spokojni wiedząc ze córka jest we właściwych rękach . Po operacji dr zaglądał do córki 3 razy . Po nocy w klinice był już o 6 rano , i rownież zajrzał do nas kolejne 3 x. Czuliśmy się zaopiekowani . Odpowiednia osoba na na odpowiednim miejscu . Dziękujemy

Polecam Pana doktora w 100%, przeprowadzil u synka zabieg usunięcia migdałków. W końcu skończyły się bezdechy i chrapanie.

Miły,uprzejmy,kompetentny i godny zaufania. Świetne podejście do dzieci.Prawdziwy lekarz z powołania.Odpowie na każde pytanie,wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy.Poswieca pacjentom tyle czasu ile oni potrzebują.Interesuje się pacjentem po zabiegu. Oddajac dziecko w jego ręce czułam że jest bezpieczne.Naprawde godny polecenia

lekarz Kotowski jest sympatyczny i kompetentny godny polecenia zapewne kiedys do niego wrocimy nie moge nic zlego powiedziec

Wspaniały człowiek dla mnie najlepszy lekarz jaki pracuje w sziptalu na ul .chodzki. Jeśli się czegoś podejmie dokłada wszelkich starań żeby cel został osiągniety, konsekwentny nie odpuszcza nawet gdy sytuacja dla innych lekarzy jest poza ich zasięgim. Niesamowicie cierpliwy i miły dla dzieci [ nic na siłe] Bardzo dziekujemy! BARTEK K

Niesamowicie cierpliwy i miły dla dzieci [ nic na siłe]
Bardzo dziekujemy! BARTEK K

polecam rewelacyjny lekarz. super podejście do małego pacjenta jak i dziecka. Polecam każdemu kto zdecyduje się na Lublin