dr n. med. Michał Kowalski

Neurolog, USG

Indywidualne podejście do pacjenta, zagłębia się w problem, a nawet wyszukuje inne możliwości leczenia. Zdecydowanie cieszę się, że trafiłam na dr Kowalskiego. Miałam pewność, że daje z siebie nie 100 a 150%, byle tylko dalej tak trzymał to za parę lat będzie wybitnym specjalistą.

Bardzo miły i mądry człowiek. Bardzo dobrze doradzi co dalej zrobić w chorobie

Bardzo miły i mądry człowiek. Bardzo dobrze doradzi co dalej zrobić w chorobie

Taki młody ale bardzo dobry, wzbudza zaufanie i dobrze tlumaczy. Diagnoza potem potwierdzila sie u pani profesor w Katowicach, jak chciałam sprawdzić. ZDECYDOWANIE polecam, poznal sie od razu, ze mam SM. Bardzo dobry lekarz!

Bardzo dobrze przyjął mnie na izbie przyjęć i wytłumaczyl że nie musze do szpitala sie kłaść. Dziekuje za dobra diagnoze i oby Panu do glowy nie uderzyło jak innym lekarzom i był pan taki dalej!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Lubliniec"?

Dział Pomocy Doraźnej
Grunwaldzka 9