dr n. med. Michał Kowalski

Neurolog, USG

Pan doktor jest naprawdę dobry w tym co robi. Diagnoza postawiona trafnie, podejście do pacjenta znakomite. Z pewnością mogę go polecić. Pan doktor niezwykle uprzejmy,uśmiechnięty, jasno tłumaczy oraz słucha. Byłam u paru innych neurologów ale żaden nie wzbudził mojego zaufania i sympatii jak dr Kowalski.

Byłem na wizycie po leczeniu szpitalnym, otrzymałem dużo informacji na temat mojej dolegliwości, kompleksowe podejście do pacjenta, widać ,że pacjent jest najważniejszy. Godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista w neurologii. Lekarz bardzo miły i uśmiechnięty. Super podejście do pacjenta. Duża wiedza medyczna. Polecam !

Bardzo dobry specjalista w neurologii.
Lekarz bardzo miły i uśmiechnięty.
Super podejście do pacjenta.
Duża wiedza medyczna.
Polecam !

Indywidualne podejście do pacjenta, zagłębia się w problem, a nawet wyszukuje inne możliwości leczenia. Zdecydowanie cieszę się, że trafiłam na dr Kowalskiego. Miałam pewność, że daje z siebie nie 100 a 150%, byle tylko dalej tak trzymał to za parę lat będzie wybitnym specjalistą.

Bardzo miły i mądry człowiek. Bardzo dobrze doradzi co dalej zrobić w chorobie

Bardzo miły i mądry człowiek. Bardzo dobrze doradzi co dalej zrobić w chorobie

Bardzo dobrze przyjął mnie na izbie przyjęć i wytłumaczyl że nie musze do szpitala sie kłaść. Dziekuje za dobra diagnoze i oby Panu do glowy nie uderzyło jak innym lekarzom i był pan taki dalej!

Taki młody ale bardzo dobry, wzbudza zaufanie i dobrze tlumaczy. Diagnoza potem potwierdzila sie u pani profesor w Katowicach, jak chciałam sprawdzić. ZDECYDOWANIE polecam, poznal sie od razu, ze mam SM. Bardzo dobry lekarz!