dr n. med. Michał Kukla

Gastroenterolog, Internista

Trafiłem do Dr Michała Kukli na wizytę z polecenia mojej znajomej, która twierdziła, że to bardzo dobry fachowiec i specjalista. Po kilku wizytach stwierdziłem, iż leczenie się u niego jest bezcelowe (kilka wizyt na NFZ następnie prywatnie) jedynym zaleceniem było branie tabletek, które przepisywane na zapalenie żołądka na dłuższą metę nic nie wnosiły (po odstawieniu 2 dni i nawrót zgagi itp.). Badania krwi (ogromna ilość wykonanych badań nic nie wnosiły) w tym próby wątrobowe ciągle powtarzane w kółko mimo złych wyników zero jakichkolwiek dodatkowych zaleceń dotyczących wątroby, czułem się naciągany na kolejne wizyty trwające kilka minut, informacje medyczne trzeba było wyciągać od niego samemu. Teraz wiem, że przy zapaleniu żołądka niekonieczne jest branie leków lecz restrykcyjna dieta przez około 3 miesiące, to samo mogę powiedzieć o wątrobie. Moja opinia jest negatywna, może kiedyś był specjalistą dobrze podchodzącym do tematu lecz jego olewcze zachowanie mnie zniechęciło i zapewne wielu innych, idąc i płacąc 150 zł za wizytę oczekuję profesjonalnego podejścia do choroby i pomocy a nie kilkuminutowej wizyty, z której nic nie wynika i robienie badań w kółko (oczywiście prywatnie płacąc krocie).

Prawdziwy specjalista,szukał bardzo długo powodu złych wyników badań.Zdiagnozował schorzenie i leczy bardzo dobrze mimo ,iż przypadek nie jest łatwy. Podczas wizyt dokładnie tłumaczy problem przy czym zawsze rozładuje napięcie żartując.

Uwazam ze jest to bardzo dobry i kompetentny lekarz. Mimo ze mam duzy problem, radzi sobie z tym swietnie. Odpowiada na kazde pytanie, bardzo uprzejmy, niewielu jest takich. Polecam!!!! Joanna

Joanna

Te komentarze powyżej to chyba prywatne leczenie. Na NFZ lekarz sobie ustala sam kolejke, więc najpierw wchodza jego znajomi a potem znajomi pani z recepcji, czekać trzeba 3 godziny po czym wchodzi się do lekarza jakoś 25 pacjent i już ledwo mu się chce nawet rozmawiać, był niemiły i przepisał to co każdemu. Jest jak każdy, nie zapłacisz to ma cię gdzieś.

Lekarz specjalista wykazujący się wysokimi kompetencjami zawodowymi,bardzo dobry diagnosta, poświęca dużo czasu pacjentowi.Cechuje go wielki takt i duża kultura osobista. Można mu zaufać, na pewno godny polecenia. Wielka to dla mnie szkoda, że nie przyjmuje już w Bytomiu.

Dobry fachowiec. Delikatnie przeprowadza badania. Wyczerpująco tłumaczy chorobę i leczenie. Kompleksowo podchodzi do problemu. Nie traktuje problemów wybiórczo. Mimo habilitacji nie wymądrza się i każdego wysłucha. Pocieszy i pożartuje, co dziś jest rzadkie. Polecam!

Lekarz Michał Kukla to nie tylko wybitny specjalista, ale przede wszystkim wspaniały, porządny i dobrze wychowany człowiek, można stwierdzić, że to unikatowa osobowość w dzisiejszych obłędnych czasach.

Lekarz z powołania, zna się na rzeczy, polecam.

Lekarz z powołania, zna się na rzeczy, polecam.