lekarz Michał Kunysz

Lekarz z niebanalnym podejściem do pacjenta. Nie tylko profesjonalny i chcący wszystko dokładnie objaśnić pacjentowi, ale również pogodny i przemiły. Oby więcej takich lekarzy i świat będzie piękniejszy! :)

Byłam na wizycie w poradni laryngologicznej i trafiłam na tego lekarza.Jestem zachwycona podejściem do pacjenta,przeprowadzonym wywiadem,wyjaśnieniem przyczyn dolegliwości.Poświęcił mi sporo czasu i wykazał zainteresowanie moimi dolegliwościami.Polecam tego lekarza.

Bardzo uprzejmy, kompetentny lekarz z poważnym podejściem do pacjenta. Po operacji przegrody nosa jako jedyny na serio potraktował moje uskarżanie się na zatkaną prawą dziurkę i wyciągnął mi z niej wielki skrzep, udrożniając ją tym samym i przywracając mi w końcu możliwość swobodnego oddychania, za co jestem mu dozgonnie wdzięczna. :)

Wciąż poszukujesz " Kołobrzeg"?

Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna
Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
POZ Sylwester Olczak
Wojska Polskiego
72-330 Rogowo
ISPL Sylwester Olczak
Kamieniecka 14a (Eskulap II)
72-620 Trzebiatów
Poradnia Zdrowia Psychicznego