lekarz Michał Łaszczyca

Ortopeda, Traumatolog

Trafiłam do tego lekarza w trybie ostrodyżurowym po upadku z wysokosci. Zostala postawiona diagnoza:.pęknięta kosc pięty. Na początku byłam zadowolona z jego podejścia. Na wizytę kontrolna trafiłam do niego do poradni. Pomimo uskarzania się na bol kostki i to że coś tam chrupie zbywał mnie. Na 3 wizycie zostałam nie wpuszczina do gabinetu ponieważ miałam źle wystawione skierowanie (sam je wystawił,mógł to poprawić). Tak więc zostałam z bolącą nogą beż opieki. Minął rok. Ból kostki nie dawał mi funkcjonować,musiałam przestać uprawach sport. Poszłam na usg które wykazało 3 niezrosniete złamania kostki,odłamki wbijają się w więzadła, mam zanik chrząstki w stawie skokowym. Do Łaszczyca orzez swoją niekompetencje spowodował u mnie trwałe zmiany w życiu i w funkcjonowaniu. Nie słuchał jak mówiłam do niego że z kostka jest coś nie ta,zbywał mnie co skończyło się jak się skończyło.

Podzielam zdanie Pani przyjętej na sorze. Może prywatne wizyty przebiegają inaczej , wybudzony na dyżurze ze snu na wizyte na sor ocenieniem krytycznie. Nawet nie zbadał bolącego miejsca Też skończyłam SLAM i takiego podejścia nie mogę ocenić pozytywnie.

Wybitny lekarz. Wykonał mi artroskopię kolana po której od 2 lat nic mnie nie boli. Ponadto leczył mojego tatę z takim samym skutkiem. Jest to lekarz o ogromnym doświadczeniu mimo młodego wieku. Kiedy się do niego idzie przeprowadza wywiad poczym zleca badania diagnostyczne i zawsze stawia trafna diagnozę. Wiem bo czekając w kolejce słyszałem od ludzi jak bardzo im pomógł np z barkami biodrami itp. Ludzie przyjeżdżają do pana doktora nawet z z innych województw. Od znajomych wiem, że pan doktor skończył również fizjoterapię. Rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach aby lekarz był multidyscyplinarny a zarazem tak specjalistyczny. Z całym swoim autorytetem mogę polecić pana doktora.

Aleksander Legkoszkur

Niestety bardzo nie polecam lekarz przyjmował moja mame na izbie przyjęć w Tychach. Brak badania mimo zgłaszanego bólu głowy po upadku na rowerze. Bardzo arogancki i niekompetentny. Z pewnością Pan doktor przyjmując prywatnie pamięta o kulturze osobistej i zaangażowaniu jednak na nfz tych chcech już zabrakło. W mojej opinii jest niedopuszczalne aby w taki sposób traktować pacjentów. Brak profesjonalizmu i jak się okazuje lekarz mimo specjalizacji z ortopedii posiada wiedze z zakresu neurologii bez wykonania jakiegokolwiek badania. Komentarz na koniec sugerujący że moja mama może się cała prześwietlić prywatnie jeśli ma taką potrzebę pokazuje jasno i klarownie jakim człowiekiem i lekarzem jest Michał Łaszczyca.

Polecam z całego serca doktora Michała Łaszczyca. Dzięki niemu zaczełam życie bez bólu. Byłam u wielu ortopedów,ale żaden mi nie pomógł. Jeden specjalista po dwóch miesiącach czekania na wizytę przepisał mi maść Lioton 1000 i tabletki przeciwbólowe, kolejny po 10 latach (od pierwszego urazu kolana) przepisał mi rehabilitacje kolejny ortopeda wszczykiwał mi kwas hialurowony oczywiście nic nie pomagało. Byłam u znanego ortopedy w GALLENIE ale tam też nie otrzymałam pomocy,wręcz lekarz nawet nie zobaczył mojej płyty z RM bo opis wystarczył w którym nie było nic nie pokojącego wg niego. Jeśli chodzi o dr. Łaszczyce to jako jedyny zrobił obszerny wywiad, dokładnie mnie zbadał, przejrzał zdjęcie po zdjęciu z RM i analizował co mu sie nie podoba i co go nie pokoi byłam na wizycie chyba z 40minut, nie liczy się dla niego czas tylko pacjemt i dokładny wywiad i diagnoza.Na pierwszej wizycie od razu zadecydował,że trzeba wejść w kolano i zobaczyć co tam dokładnie jest grane, czyli zlecił artroskopie kolana. Żaden lekarz mi nie pomógł przez tyle lat a tu już miałam zrezygnować i nie próbować u innych lekarzy, ale na szczęście natrafiłam na doktora Michała Łaszczyca. Po operacji i rehabilitacji było dla mnie coś nie do pomyślenia bo pewnego dnia wstałam i nie czułam BÓLU co było dla mnie nie do pojęcia przez 5 lat codziennie odczuwałam ból w kolanie a tu po pomocy Pana Doktora nastał ten wymarzony dzień i nie czuje bólu, aż do dnia dziejszego a mineło już z 3 lata od operacji. Gorąco polecam doktora Łaszczyce jest specjalistą i fachowcem, o dobrym sercu i widać, że to jego pasja i robi to z powołania. Żaluję tylko jednego, że tak późno natrafiłam na Pana Doktora, że tyle lat musiałam walczyć z codziennym bólem, ale ogromnie się cieszę, że jest jeszcze taki lekarz, który chce pomóc i jest w tym naprawdę świetny! Namiar i dane na Pana doktora mam zapisane bo nie wyobrażam sobie iść do innego ortopedy po tylu próbach. Dlatego szczerze POLECAM!

Wspaniały lekarz który zna się na rzeczy. W gabinecie pacjent czuje, że jest kimś ważnym, doktor uważnie słucha przez co wizyty trwają dosyć długo. Polecam wszystkim. Natalia

Doktor Michał Łaszczyca oddaje całe swoje serce pacjentowi. Moja córa w gabinecie była taka niedobra dla doktora a on mimo to cały czas się do niej uśmiechał. Teraz już widać efekty leczenia. Dziękuję doktorze.

Do Pana doktora trafiłam w 2009 roku bez uprzedniego umawiania się. Miał w tym dniu dyżur. Już na samym wstępie okazał się człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad i możliwie zdiagnozował , wskutek czego dowiedziałam się niemal wszystkiego na temat stanu zdrowia. Pan doktor tak dobrze poskładał moją nogę, że cały okres leczenia i rehabilitacji przebyłam bezboleśnie. Będąc pod jego opieką pacjent odczuwa troskę i bezpieczeństwo. Jego profesjonalizm i ogromna wiedza oraz indywidualne podejście do pacjenta czynią go bardzo dobrym lekarzem i specjalistą. Wszyscy pacjenci z którymi miałam okazję porozmawiać mają podobne odczucia. Jest to lekarz z powołania , niezwykle skromny, życzliwy i opanowany. Odtąd polecam Pana doktora rodzinie i znajomym Wdzięczna pacjentka

Najlepszy ortopeda. Świetny diagnosta. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.

Najlepszy ortopeda. Świetny diagnosta. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.

Wyjątkowy lekarz, który zajmuje się bardzo profesjonalnie pacjentem i daje mu poczucie bezpieczeństwa. Wykonuje swoje obowiązki z pasją. Obyśmy spotykali więcej takich doktorów z powołania.