lekarz Michał Latalski

Fantastyczny lekarz!!! Ma świetne podejście do dzieci. Wszystko tłumaczy, nawet jeśli nie ma problemów zdrowotnych i sam zachęca do zadawania mu pytań w razie niejasności. Jeśli ktokolwiek zapyta o ortopedę to bez wahania polecę dr Latalskiego!!!

Świetny lekarz! Miły, uprzejmy, kompetentny. Byłam u wielu lekarzy, u których wizyta trwała ok. 5 minut. Dr. Latalski poświęcił nam ponad pół godziny, wszystko wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Najlepszy ortopeda dziecięcy! Polecam!

Lekarz jest bardzo kompetentny mimo wizyt na "kasę" poświęca tyle czasu ile pacjent i rodzic potrzebuje. Wkrótce razem z dr Fatygą będą operować moje dziecko za niecały miesiąc. Boję się jak chol.... ale mam do nich zaufanie. Znamy się już kilka lat

Boję się jak chol.... ale mam do nich zaufanie. Znamy się już kilka lat

BARDZO MIŁY I Kompetentny LEKARZ POLECAM GORĄCO BARDZO DOBRZE ZAJMUJE SIĘ MOIM SYNEM U KTÓREGO ZDIAGNOZOWANO SKOLIOZĘ, LECZYMY SIĘ U NIEGO OD 3 LAT.

Sympatyczny, kompetentny lekarz. Tłumaczy problem bardzo dokładnie i zrozumiale. A jego podejście do dzieci jest godne podziwu.

Bardzo dobry lekarz - polecam z całego serca, miły, sympatyczny i kompetentny.

Bardzo dobry lekarz - polecam z całego serca, miły, sympatyczny i kompetentny.

Super lekarz leczy moja córkę, jest czarodziejem dzieci. Dokładnie opisuje ewntualny problem, udziela informacji i wykazuje duze zainteresowanie pacjentem, jakby każdy jeden był tym wyjatkowym. Polecam ze stu procentowym przekonaniem, że jest to jedyny słuszny wybór.

świetny lekarz ma świetne podejście do dzieci

świetny lekarz ma świetne podejście do dzieci

najlepszy lekarz ortopeda dziecięcy ,polecam go z całego serca,ma podejście do pacjentów nie naciąga na kase,leczy moje dziecko gdzie stwierdzono że ma skolioze,bede się trzymała tego lekarza najlepszy lekarz jakiego spotkałam gorąco polecam nie zastanawiac sie nawet

lekarz bardzo mądry i kompetentny. sympatyczny w stosunku do swoich pacjenctów. polecam