lekarz Michał Latalski

Ortopeda

Fantastyczny człowiek,doskonały lekarz,z uwagą,poświęceniem i zaangażowaniem podchodzi do choroby dziecka.Przed operacja skoliozy u synka poświęcił nam 1,5 godziny aby wszystko dokładnie wyjaśnić. Po operacji zaglądał,dopytywał czy wszystko w porzadku,wieczorem w dniu operacji całkiem prywatnie zjawił się na oddziale aby sprawdzić jak czuje się syn! Jaki lekarz by się fatygował aby prywatnie przyjechac na oddział!? Jesteśmy wdzięczni za tak cudowna opiekę i zaangażowanie! DZIĘKUJEMY z całego serca !!

Fantastyczny lekarz!!! Ma świetne podejście do dzieci. Wszystko tłumaczy, nawet jeśli nie ma problemów zdrowotnych i sam zachęca do zadawania mu pytań w razie niejasności. Jeśli ktokolwiek zapyta o ortopedę to bez wahania polecę dr Latalskiego!!!

Świetny lekarz! Miły, uprzejmy, kompetentny. Byłam u wielu lekarzy, u których wizyta trwała ok. 5 minut. Dr. Latalski poświęcił nam ponad pół godziny, wszystko wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Najlepszy ortopeda dziecięcy! Polecam!

Super lekarz leczy moja córkę, jest czarodziejem dzieci. Dokładnie opisuje ewntualny problem, udziela informacji i wykazuje duze zainteresowanie pacjentem, jakby każdy jeden był tym wyjatkowym. Polecam ze stu procentowym przekonaniem, że jest to jedyny słuszny wybór.

Lekarz jest bardzo kompetentny mimo wizyt na "kasę" poświęca tyle czasu ile pacjent i rodzic potrzebuje. Wkrótce razem z dr Fatygą będą operować moje dziecko za niecały miesiąc. Boję się jak chol.... ale mam do nich zaufanie. Znamy się już kilka lat

Boję się jak chol.... ale mam do nich zaufanie. Znamy się już kilka lat

BARDZO MIŁY I Kompetentny LEKARZ POLECAM GORĄCO BARDZO DOBRZE ZAJMUJE SIĘ MOIM SYNEM U KTÓREGO ZDIAGNOZOWANO SKOLIOZĘ, LECZYMY SIĘ U NIEGO OD 3 LAT.

Sympatyczny, kompetentny lekarz. Tłumaczy problem bardzo dokładnie i zrozumiale. A jego podejście do dzieci jest godne podziwu.

Do Pana doktora trafiłam z dzieckiem. Lekarz zajął się nami bardzo profesjonalnie. Mimo że była to wizyta prywatna był zebrany bardzo szczegółowy wywiad, nie zostaliśmy zbyci po kilku minutach, lekarz dokładnie obejrzał dziecko, wszystko wytłumaczył i to językiem który przeciętny człowiek może zrozumieć. Po wizycie byliśmy z mężem zadowoleni. Teraz nadal przychodzimy do doktora.

Według mnie doktor Latalski jest bardzo dobrym lekarzem o dużej wiedzy i serdecznym i ciepłym podejściu do dziecka. Skuteczność jego metod leczenia sprawiła, że w przypadku mojego dziecka stwierdziliśmy znaczną poprawę, za co jestem doktorowi bardzo wdzięczna. Gorąco polecam wszystkim cierpiącym doktora Latalskiego.

najlepszy lekarz ortopeda dziecięcy ,polecam go z całego serca,ma podejście do pacjentów nie naciąga na kase,leczy moje dziecko gdzie stwierdzono że ma skolioze,bede się trzymała tego lekarza najlepszy lekarz jakiego spotkałam gorąco polecam nie zastanawiac sie nawet

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin