lekarz Michał Latalski

Według mnie doktor Latalski jest bardzo dobrym lekarzem o dużej wiedzy i serdecznym i ciepłym podejściu do dziecka. Skuteczność jego metod leczenia sprawiła, że w przypadku mojego dziecka stwierdziliśmy znaczną poprawę, za co jestem doktorowi bardzo wdzięczna. Gorąco polecam wszystkim cierpiącym doktora Latalskiego.

Do Pana doktora trafiłam z dzieckiem. Lekarz zajął się nami bardzo profesjonalnie. Mimo że była to wizyta prywatna był zebrany bardzo szczegółowy wywiad, nie zostaliśmy zbyci po kilku minutach, lekarz dokładnie obejrzał dziecko, wszystko wytłumaczył i to językiem który przeciętny człowiek może zrozumieć. Po wizycie byliśmy z mężem zadowoleni. Teraz nadal przychodzimy do doktora.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu... Najlepszy, najbardziej kompetentny ortopeda jakiego do tej pory spotkałamm. Do tego z niesamowitym podejściem do dzieci i rodziców również.

Doktor wykonuje USG a także świadczy wizyty. Widać że zna się na rzeczy,odpowiada na wszystkie wątpliwości i zapytania.Szczerze polecam