lekarz Michał Lewiński

Internista, Kardiolog

Niegrzeczny i arogancki, nieprofesjonalny. Robi łaskę, że w ogóle rozmawia z pacjentem, brak zainteresowania dolegliwościami i problemami zdrowotnymi pacjenta. Na moją uwagę, że zachowuje się niegrzecznie i bez szacunku do mnie odpowiedział, że na "szacunek trzeba sobie zasłużyć". Zwykle chamstwo, arogancja, taki człowiek nie powinien pracować w tym zawodzie! Nie polecam nikomu.

Dzięki poważnemu podejściu do tematu, czujności i odpowiedzialności Pana Doktora być może jeszcze żyję. Szybko rozpoznał prawdopodobny zawała serca i i właściwie zareagowal. Klinika potwierdziła rozpoznanie ( zawał) , jestem po zabiegu.Żyję i dziekuję

Czytając wcześniejsze opinie zastanawiam się, czy aby na pewno chodzi o tego samego kardiologa. Dr Lewiński jest bardzo sympatycznym, kompetentnym lekarzem. Zawsze słucha pacjenta, nigdy się nie spieszy, cierpliwie i skrupulatnie omawia dany problem. Jeśli jest taka potrzeba zleca szereg potrzebnych badań. W dodatku w gabinecie panuje zdecydowanie miła atmosfera. Życzyłbym nam wszystkim więcej takich lekarzy. Bardzo polecam!

Moje krótkie spotkanie z p. Lewińskim było dość szokujące. Podczas umawiania wizyty telefonicznie, zostałam poinformowana, aby przybyć na miejsce wcześniej o ok. 20-30 min, tak żebym przed wizytą mogła mieć wykonane jeszcze EKG. Tak też uczyniłam, byłam pod Medicover ok. 25 min przed czasem. W związku z tym, że przed budynkiem wszystkie miejsca postojowe przeznaczone dla klientów Medicover były zajęte (plus 3 auta stały w kolejce) byłam zmuszona szukać miejsca na zewnątrz przez co straciłam dodatkowe 4 min. Niemniej pod gabinetem EKG byłam na czas. Nim zostałam jednak przyjęta minęło dobrych kilkanaście minut, później badanie. W konsekwencji spóźniłam się na wizytę u doktora o 12 min. Próbowałam wyjaśnić doktorowi z czego wynika opóźnienie, nie chciał jednak kompletnie słuchać twierdząc, że miałam przyjść na czas i że "konsultacja kardiologia w 8 minut jest niepoważna" - zaraz po mnie miał kolejnego pacjenta. Pomijam fakt, że będąc u innych specjalistów w placówce niejednokrotnie musiałam czekać na przyjęcie pomimo umówienia na wizytę na konkretną godzinę. Zero chęci, żeby chociażby zerknąć na badanie, grzecznie wyjaśnić, że niedługo mam kolejnego pacjenta więc nie będę mógł poświęcić pani zbyt dużo czasu. Z resztą w przypadku, gdyby kolejny pacjent miał poczekać 5 minut dłużej, tak jak często ja czekałam (myślę też że wielu osobom to się zdarzyło) i do nikogo nie miałam pretensji, tak w tym przypadku, świat również by się nie zawalił. Bardzo zdziwiłam się tak aroganckim podejściem, w szczególności, że ze swojej strony zrobiłam wszystko zgodnie z otrzymanymi instrukcjami, wobec czego jestem podwójnie zniesmaczona takim podejściem.

To była chyba najgorsza wizyta lekarska, z jaką miałam styczność w życiu, a miałam ich już wiele. Takiego chamstwa, buty, prostactwa, braku zainteresowania pacjentem i jego problemem, chęci pozbycia się go w jaknajszybszym tempie z gabinetu, łachy, ze w ogóle przyjmuje i wielkiego ego nie spotkałam u ŻADNEGO lekarza. NIE POLECAM NIKOMU.

NIE POLECAM NIKOMU.

Nie polecam!!! Nie zainteresowany pacjentem na wszystkie pytania odpowiada nie wiem.Po co taki lekarz przyjmuje chorych ludzi.