2012 r.- Specjalizacja w dziedzinie chorób wewnętrznych. Obecnie w trakcie specjalizacji z gastroenterologii. Starszy asystent w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii, CSK MSW w Warszawie – od roku 2006 do chwili obecnej.

Wykonywanie badań USG jamy brzusznej w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii CSK MSW.

Członek Polskiego Klubu Trzustkowego – od 2011 r.

Polecam! Zaangażowany, skupiony, cierpliwy, wnikliwy, przeprowadza wszechstronną analizę problemu. Bez klapek na oczach, za pan brat z rozwojem medycyny. Pomocny, łagodny i z poczuciem humoru. Lubi ludzi, widać że chce im pomóc i daje odczuć że potrafi. Lekarz z powołaniem, według szkolnej skali lekarz na szóstkę.