lek. dent. Michał Lipski

Świetny, ambitny i naprawdę ładnie rzeźbi w zębach :) jak ja jestem elektronikiem i nie odwalam swojej roboty tylko za kasę "bo tak", tylko kładę na jakość, tak mogę powiedzieć, że Michał robi tak samo - BARDZO polecam :)

To Aniol a nie lekarz polecam ma podejście do pacjentów również dzieci jest uwielbiany widać ze kochotę swój zawód

zdecydowanie polecam, zwlaszcza osobom ktore bardzo sie boja dentysty, bardzo dobre podejscie do pacjenta i fachowo wykonywana praca

Godny polecenia młody ambitny lekarz. Bardzo wzorowe i profesjonalne podejście do dzieci jak również do osób, które "panicznie" boją się wiertła:) POLECAM