Michał Łosowski

2,6
2,6
2,4

Nie rzetelny typowy ,spycholog. Ze wszystkim nawet najdrobniejszą sprawą odsyła do specjalistów. Nie pogłębia aktualnej wiedzy.

Bardzo rzetelna, wartościowa teleporada. Spokojne wysłuchanie "zeznań" pacjenta, uzupełnione pytaniami lekarza. Potem ewenement - lekarz zawiesza rozmowę, potrzebny mu czas na przemyślenie. Po kwadransie połączenie: rozpoznanie, zapisanie leków, instrukcja dalszego postępowania. Bardzo w porządku.

Sposób podejścia bardzo konkretny, z dość ostrym, "ojcowskim" poczuciem humoru (albo się to lubi albo nie - podejrzewam, że część pacjentów mogłaby poczuć się urażona, ale dla mnie wszystko było "w granicach"). Jednak zdecydowanie poważnie podszedł do objawów, dokładnie zbadał, przepisał badania, postawił diagnozę, przepisał leki (które pomogły), jakby coś się działo dał skierowanie do specjalisty. Dodam, że poświęcił mi tyle czasu ile było potrzeba - nie odczuwało się żadnych widełek, "bo zaraz następny pacjent". Osobiście - bardzo polecam.

Mam wrażenie, że dyżur lekarski w dniu przyjęcia mnie odbywał za karę. Bardziej zamiast moim leczeniem, zajął się pouczaniem mnie że przeciążam się podczas uprawiania sportu co jest oczywiście nieprawdą.

Typowy spycholog. O każdą receptę czy skierowanie trzeba walczyć kilkunastominutową dysputą. Do tego zawsze recepty wypisywane na odwal się - regularnie trzeba do niego wracać aby je poprawił.

Typowy spycholog.
O każdą receptę czy skierowanie trzeba walczyć kilkunastominutową dysputą.