lek. dent. Michał Marcisz

Świetny lekarz, prawdziwy fachowiec. Bardzo lubię do niego chodzić bo nie obawiam się już, że coś mnie będzie bolało! Polecam serdecznie tego lekarza oraz resztę zespołu N-D :)

Dr Marcisz jest przede wszystkim młodym ale mistrzem swojej profesji,profesjonalizm,dokladność i niesamowity kontakt z pacjentem,strach mija,a efekt jest niewyobrażalny,znów sie usmiecham,a nowe zabki dodaly mi pewnosci siebie:)

Jak dla mnie najlepszy z jakim miałam do czynienia , nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Uratował mi ząb choć inny stomatolog spisał go już na straty.Sumienny i dokładny a przy tym ma rozsądne ceny . Polecam go z czystym sumieniem.

najchętniej opowiedziałby pacjentowi całą stomatologię, widać że zależy mu by pacjent poczuł się doceniony, wyjątkowo, a nie jak przedmiot. Słyszałam że lubi leczyć dzieci :) Młodzi lekarze zawsze się najbardziej starają, mogę polecić bo czułam na wizycie że jestem pod dobrą opieką

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Racibórz"?

CHIR-DENT-LASER WŁADYSŁAW STEFAŃSKI
ul. Łąkowa 1/1 (naprzeciw Tesco)

ulica Podwale 14/4

ul. Agnieszki 36
47-400 Racibórz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EDENT"
ulica Rudzka 81

Ryszard Jaremczak