dr n. med. Michał Martyński

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Nazwanie go lekarzem to obraza dla tego zawodu! Przestrzegam wszystkich rodziców i błagam, by nie oddawali swoich dzieci w jego ręce!

Bardzo polecam,jestem wdzięczna losowi,że mój syn trafił na specjalistę tej klasy.Po dwóch operacjach nie ma śladu blizn,w razie problemów zawsze mogłam dzwonić i pytać.Bardzo miły dla dzieci,mój syn p.Martyńskiego uwielbia.Polecam!!!

Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia - przepuklina oponowo-rdzeniowa w okolicy krzyżowo-lędźwiowej. Do tego Pana Doktora trafiłem gdy mialem okolo 8 lat. Obecnie mam 23. Od tamtego momentu leczę się u niego. To on uratował mnie przed cewnikowaniem, pieluchami etc etc. To dzięki niemu mam prawie idealne nerki - jak zdrowy. Choć nie ma na pieczątce urolog, za to jest świetny w tej dziedzinie! Zna się doskonale na lekach, genialne leki doradził. Mieszkam w Zielonej Górze, a on w Poznaniu. Jesteśmy na telefon często i gdy coś się dzieje, zawsze dzwonie, mówię jakie mam problemy z nerkami i zawsze trafia z odpowiednimi lekami. To Geniusz! Mało mówi za to dużo robi ! Polecam każdemu tego lekarza! Komentarze negatywne są nie prawdziwe. Żeby podziałało to obie strony muszą współpracować! Tego wymaga ten lekarz. A Ci co nie wspolpracuja, wystawiaja negatywne opinie. Lekarz jest od słuchania i doradzania a nie od gadania o bzdurach!!!! POLECAM Każdemu tego lekarza!

Doktor Martyński to najlepszy lekarz z jakim się spotkałem. Szczerze ja odradzam profesora Jankowskiego. U niego też się leczyłem, ale nie byłem zadowolony. Szczerze polecam Martyńskiego.

Proponuje zweryfikować dane o tym lekarzu, bo on nie ma specjalizacji ani z urologii dorosłych ani z urologii dziecięcej.

Uważam, że jest to bardzo dobry lekarz, odpowiednio dużo czasu poświęca pacjentowi, wzbudza zaufanie, a co najważniejsze leczy skutecznie. Osobiście, byłam bardzo zadowolona z opieki pana doktora.

Lekarz bardzo kompetentny, mało czasu poświęca pacjentom ale można to tłumaczyć tym że ma ich bardzo dużo. Wykonuje bez zastrzeżeń nawet bardzo skomplikowane operacje. Niewiem co się z nim teraz stało, kiedyś pracował w klinice na ulicy Szpitalnej w Poznaniu i jest maprawdę bardzo dobrym lekarzem. Jego następca doktor K. jest niekompetentny i odradzam leczenie u niego.

to że lekarz nie pomógł skutecznie nie jest jego,,winą" - niekiedy tak jest. dr Martyński jest doskonałym chirurgiem i z pełnym zaufaniem powierzyłabym jemu życie i zdrowie moich bliskich!!!

Pan doktor przedstawia się jako "urolog" i przyjmuje w pokoju z napisanym "urolog" ale niestety dowiedziałem się że "oblał" wymagane egzaminy na urologa i jest tylko chirurgiem. Nieładnie tak oszukiwać. Z wizyt mało pamiętam bo mało mówi. Przez kolejne sześć wizyt nic nie pomógł więc sobie darowałem dalsze chodzenie do poradni i zmieniłem lekarza na prawdziwego fachowca - Profesora Jankowskiego. I to doradzam innym pacjentom. No i żeby sprawdzac kompetencje lekarzy!