dr n. med. Michał Michalik

Laryngolog

Doskonały lekarz i bardzo dobra klinika. Polecam, mnie bardzo pomógł. Przeszłam operację przegrody, bardzo sprawnie, po kilku dniach wróciłam do pracy. Dla mnie super.

dr Michalik to lekarz naszej rodziny. Polecam! Usuwał migdałki córce od 4 lat nie wiemy co to anginy i problemy z gardłem. U mnie zatoki i ustawił przegrody. Sińce pod oczami zniknęły, jakość snu uległa poprawie i pożegnałam się nękającym mnie wiecznie katarem. Koszt może nie jest mały ale opłacało się. Szybkie terminy, któtki czas rekonwalescencji.

Polecam doktora. Zoperował mi zatoki, przegrodę, małżowiny i zrobił płukanie (hydrodebrider) za jednym zamachem. Po operacji nawet spuchniętej twarzy nie miałam, tylko trochę krew leciała i trzeba było zmieniać opatrunki (ale na szczęście nie miałam żadnych tamponad i drenów) mogłam szybko wrócić do pracy. Doktor kompetentny, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Ludzie w MML również mili dla pacjentów. Faktycznie klinika jest droższa od innych warszawskich,ale stosuje nowoczesne metody, pozwalajace na szybki powrót do zdrowia.

Doktor Michalik, to doskonały specjalista, uprzejmy, konkretny, wszystko mi wytłumaczył, no i najważniejsze, skutecznie wyleczył. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz i człowiek.Mało niestety jest takich profesjonalistów jak Dr Michalik. Przeszłam operację zatok i po 3 godzinach wróciłam do domu. W razie pytań w każdej chwili mogłam skontaktować się z Doktorem. Będąc w klinice MMl czułam, że wszyscy pracownicy są tu dla mnie, gotowi na pomoc i wyjaśnienia.Polecam wszystkim.

świetny specjalista ! Przez kilka lat szukałem pomocy u kilku "słynnych" specjalistów, niestety bez wiekszego efektu. U dr Michalika miałam wykonywany zabieg balonikowania zatok. Mimo dość wysokiej ceny efekt rewelacyjny !! W końcu skończyły się moje wieczne problemy z zatokami !! Naprawdę polecam. Andrzej Ż.

Andrzej Ż.

Dr Michalik to fantastyczny lekarz - przyszedłem do niego z moim chrapaniem. Wytłumaczył, że nie ma jednego rozwiązania dla wszystkich, więc powoli doszliśmy do mojego rozwiązania (Celon + Przegroda nosowa). Po operacji (świetna obsługa, mili ludzie, szczególnie pielęgniarka, p. Weronika) chwilę się goiłem, ale po kilku tygodniach wreszcie były efekty. polecam

Bardzo gorąco polecam dr Michalika. To świetny specjalista. Leczenie u niego przynosi efekty, w przeciwieństwie do szeregu innych lekarzy u których byłam. Mam dość rzadką chorobę, dlatego też ważne jest tutaj jego doświadczenie i praktyka, którą posiada. Jest bardzo miły i kulturalny. Wizyta u niego mimo nieprzyjemnych zabiegów jest bezstresowa. Bardzo interesuje się stanem zdrowia pacjentki, słucha i odpowiada na pytania. Lekarz z powołania.

świetny fachowiec, bardz przjazny i życzliwy

świetny fachowiec, bardz przjazny i życzliwy