dr n. med. Michał Mielniczuk

3,1
3,1
3,2
2,9

Beznadziejny lekarz.W przychodni w Nowym Bytomiu pacjentów przyjmuje taśmowo. Na pacjenta przeznacza około 2 minut czasu. Jego badania układu moczowego to fikcja. Nie potrafił u mnie zdiagnozować poważnej choroby.Odradzam stanowczo.

Beznadziejny lekarz.W przychodni w Nowym Bytomiu pacjentów przyjmuje taśmowo.
Nie potrafił u mnie zdiagnozować poważnej choroby.Odradzam stanowczo.

Stanowczo nie polecam tego lekarza.Leczyłem się u niego kilka lat na przerost prostaty. Informowałem ze jestem z grupy wysokiego ryzyka ze względu na kilka przypadków tej choroby w rodzinie. Jego badania palcem per rectum zawsze trwały 1-2 sekundy. Uspokajał mnie że mam tylko łagodny przerost i nie ma sensu robić innych badań. Gdy poszedłem do innego urologa ten po zbadaniu per rectum które trwało kilkanaście sekund przeraził się stanem mojej prostaty i czym prędzej wysłał na USG per rectum a stamtąd czym prędzej na biopsję która wykazała nowotwór złośliwy w jego najbardziej agresywnej odmianie i w stanie już niestety zaawansowanym. Stanowczo nie polecam tego lekarza. Na pacjenta średnio przeznacza 2-3 minuty. Gdybym nie poszedł do innego urologa wykończyłbym się.

Kompetentny lekarz,dobry specjalista o bogatym doświadczeniu,o czym mogę powiedziec jako pacjent urologiczny/prostata/.Bardzo dziękuję za przeprowadzoną operację prostaty i leczenie.Jerzy.

1. Przyjmuje taśmowo pacjentów, co przekłada się na jakości wizyt. Parę osób przede mną mówiło, że nie wyjaśnił im niczego i nic nie przepisał, tylko dał termin na następny rok. 2. Brak wyjaśnienia problemu, cytuję: "poszukaj w internecie". 3. Wyśmianie pytania skierowanego do doktora. Kompletny brak profesjonalizmu i strata czasu. Nie polecam!

2. Brak wyjaśnienia problemu, cytuję: "poszukaj w internecie".
3. Wyśmianie pytania skierowanego do doktora.

Kompletny brak profesjonalizmu i strata czasu. Nie polecam!

Znaleziono u mojego ojca coś na nerce udaliśmy się właśnie do tego lekarza i od pierwszej wizyty do dnia operacji wycięcia nerki upłynęło mnie więcej 1 miesiąc wszystko dobrze się skończyło lekarz wszystko fajnie wytłumaczył co i jak zdecydowanie polecam

Wciąż poszukujesz "Urolog Ruda Śląska"?

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec
Revitamed, II Filia Przychodni ,, Nasza Rodzina”
ul. Kondratowicza 1C
41-800 Zabrze
MAXMEDIS Prywatna Przychodnia Specjalistyczna
Antoniego Sieronia 6
41-700 Ruda Śląska
Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
44-100 Gliwice
ulica Ogrodowa 44
42-674 Zbrosławice
FUNDACJA UNIA BRACKA
ulica Kokota 172
41-700 Ruda Śląska
Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
SPZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
ulica Chełmońskiego 28
49-600 Jaworzno
ulica Zwycięstwa 10A
Centrum Medyczne Prokocim Nowy Sp. z o.o.
ulica Teligi 8
Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce
ulica Szpunara 20
32-020 Wieliczka
PRZYCHODNIA ZDROWIA RODZINY im. Św. Jadwigi K.P
ulica Bosaków 11
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Unia Bracka sp. z o.o.
ulica Kokota 172
41-706 Ruda Śląska
Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VIP-MED Sp. z o.o.
Cegielniana 4A

41-710 Ruda Śląska
Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska